Dzisiaj jest poniedziałek, 06 września 2010 roku.     Imieniny: Beaty,Eugeniusza   
EBOS - DZIENNIK WYROKÓW, ORZECZEŃ I OGŁOSZEŃ SĄDOWYCH
z wpisem do rejestru dzienników i czasopism Rej Pr 2512
Nr wydania: 924   
SKUTKI ŁAMANIA PRAWA
BAZA WIZERUNKÓW SPRAWCÓW BRUTALNYCH PRZESTĘPSTW



Rafał Stankiewicz
powód skazania:
morderstwo


Wiesław Matusiak
powód skazania:
zabójstwo na tle seksualnym


Barbara Polak
powód skazania:
pedofilia


Łukasz Bałchanowski
powód skazania:
morderstwo


Artur Klencner
powód skazania:
morderstwo


Daniel Klejna
powód skazania:
morderstwo
RSS wiadomości EBOS WIADOMOŚCI
2010-01-08 15:42:12
Poszukiwany sprawca napadu na bank w Pabianicach - ZDJĘCIE

Policjanci poszukują sprawcy napadu na jedną z placówek bankowych w Pabianicach. Do zdarzenia doszło 6 stycznia br. około 14:50. Ubrany w ciemnych kolorach sprawca przedmiotem przypominającym broń zastraszył personel i zażądał od kasjerki wydania pieniędzy. Skradł gotówkę i wyszedł z banku. Mimo podjętych natychmiast działań do tej pory nie został zatrzymany.


Rysopis:
mężczyzna z wyglądu w wieku 20-30 lat, około 170-180 cm, średniej budowy ciała

Ubiór:
sprawca ubrany w ciemną kurtkę i ciemną czapkę zaciągniętą na oczy, przez ramię miał przewieszoną czarną torbę

Wszystkie osoby, które mają informacje na temat tego zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę na zdjęciach z zabezpieczonego monitoringu bankowego, proszone są o kontakt z policjantami:

• Wydział Kryminalny Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi:
tel. do sekretariatu (0-42) 665-21-30 czynny w godzinach 8:00 – 16:00
tel. zaufania (0-42) 651-50-07 czynny w godzinach 8:00 – 22:00

• Dyżurny województwa w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi
tel. (0-42) 665-22-56 lub 57 czynny całą dobę

• Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach
tel. (0-42) 225-33-00 lub 01 czynny całą dobę

• Oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach
tel. kom. 723-694-576 czynny całą dobę

ebos/kgp
Link do artykułu:
http://www.ebos.pl/wiadomosci/607_poszukiwany_sprawca_napadu_na_bank_w_pabianica
ch_zdjecie
Inne wiadomości :


Żadna część jak i całość treści zawartych w dzienniku EBOS.PL nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody redakcji EBOS.PL.
Uwaga! Ogłoszenia i komunikaty sądowe są przekazywane do publikacji wyłącznie na EBOS.PL i ewentualne ich powielanie i dalsze rozpowszechnianie poza EBOS.PL jest zabronione. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody redakcji dziennika EBOS.PL lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

RSS wyroki EBOS NAJNOWSZE OGŁOSZENIA SĄDOWE
 Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi
Ogłoszenie dotyczy Tomasz Łaski (termin posiedzenia sądu)

Sąd Rejonowy dla Łodzi- Śródmieścia w Łodzi V Wydział Karny zawiadamia pokrzywdzonych Zbigniewa Niestój, Raszarda Wiśnik, Małgorzatę Dudek, Martę Nowaczyk, Daniela Łaskiego, Grażynę Domaszewicz, Mirosława Kożuchowskiegi, Andrzeja Wajgnera, Stanisławę Dobrzycką, Joannę (...)



 Sąd Rejonowy w Zgierzu
Ogłoszenie dotyczy (zasiedzenie nieruchomości)

„Przed Sądem Rejonowym w Zgierzu w sprawie I Ns 563/09 toczy się postępowanie z wniosku Ireneusza Dobrakowskiego z udziałem Krystyny Dębskiej, Władysława Dobrakowskiego, Janiny Radeckiej, Norberta Dobrakowskiego i Izabeli Dobrakowskiejo nabycie (...)



 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
Ogłoszenie dotyczy Janusz Kański (stwierdzenie nabycia spadku)

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny pod numerem I Ns 634/08 toczy się sprawa z wniosku Giełdy Prawa Majątkowych VINDEXUS Spółki Akcyjnej w Warszawie o stwierdzenie nabycia spadku (...)



 Sąd Rejonowy w Zgierzu
Ogłoszenie dotyczy (inne)

„W Sądzie Rejonowym w Zgierzu w sprawie o sygnaturze akt I Ns 956/09, toczy się postępowanie z wniosku Marianny Świderskiej o stwierdzenie nabycia przez zasiedzenie własności nieruchomości położonej w miejscowości Jedlicze (...)



 Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi
Ogłoszenie dotyczy Katarzyna Miszczak (termin posiedzenia sądu)

Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi V Wydział Karny informuje pokrzywdzonych: Zbigniewa Andruszkiewicza, Marcina Kubika, Michała Kusińskiego, Bożenę Kwaśniak, Monikę Ogińską i Anetę Pełka w sprawie Prokuratury Okręgowej w (...)




RSS wiadomości EBOS NAJNOWSZE ARTYKUŁY


NAJNOWSZE INFORMACJE w czytniku Cafe News
rss cafe news Cafe News to innowacyjne narzędzie udostępniające aktualne informacje poprzez czytnik RSS. Zainstaluj darmowy czytnik RSS i wykorzystaj go do odbierania aktualnych wiadomości ze strony dziennika EBOS.PL klikając na jeden z kanałów tematycznych:
Podstawa prawna  |   O firmie  |   Reklama  |   Napisz do nas Copyright © 2008-2010 ProPublika