Poniedziałek 23 października 2017 Wydanie nr 3528

Bezpłatne Porady Adwokackie

01.06.2011 / ebos/nra Bezpłatne Porady Adwokackie  

Już 4 czerwca po raz piąty odbędzie się ogólnopolski Dzień Bezpłatnych Porad Adwokackich. Weźmie w nim udział prawie 850 adwokatów i aplikantów adwokackich.

Adwokaci będą doradzać w godzinach od 9.00 do 15.00 w swoich kancelariach i siedzibach okręgowych rad adwokackich.

Osoby chcące skorzystać tego dnia z porad proszone są o zabranie ze sobą szczegółowej dokumentacji dotyczącej problemu, z którym się zgłoszą (np. umowy, akty notarialne, pisma z urzędów). Pozwoli to adwokatom na szersze zapoznanie się ze sprawą, a zatem na pełniejszą poradę.

Lista adwokatów biorących udział w akcji:

1.Kazimierz Skalimowski, ul.Przejazd 2A, 15-430 Białystok
2.Medard Deptuła, ul.Przejazd 2A, 15-430 Białystok
3.Agnieszka Dowgier, ul.Przejazd 2A, 15-430 Białystok
4.Leon Karaczun, ul.Przejazd 2A, 15-430 Białystok
5.Tadeusz Kołodko, ul.Przejazd 2A, 15-430 Białystok
6.Anna Kozłowska, ul.Przejazd 2A, 15-430 Białystok
7.Hubert Łapiński, ul.Przejazd 2A, 15-430 Białystok
8.Andrzej Ostapkowicz, ul.Przejazd 2A, 15-430 Białystok
9.Ewa Szkiłądź, ul.Przejazd 2A, 15-430 Białystok
10.Paweł Chojnowski, ul.Kilińskiego 12/9, 15-089 Białystok
11.Adam Zajączkowski, ul.Kilińskiego 12/9, 15-089 Białystok
12.Joanna Kuczyńska - Leszczyńska, ul.Skłodowskiej - Curie 3 lok. 3A, 15-095 Białystok
13.Grażyna Łapińska, ul.Skłodowskiej - Curie 3 lok. 3B, 15-095 Białystok
14.Izabela Skindzielewska, ul.Zamkowa 14 lok. 6, 11-600 Węgorzewo
15.Izabela Skindzielewska, ul.Pl. Zwycięstwa 8A lok. 4, 19-500 Gołdap
16.Piotr Niemotko, ul.Ks. J. Wierobieja 2 lok. 2-3, 17-200 Hajnówka
17.Grażyna Cymek, ul.Sadowa 2, 18-400 Łomża
18.Sebastian Wybranowski, ul.Dworna 18, 18-400 Łomża
19.Władysław Harkiewicz, ul.Kościuszki 66, 16-400 Suwałki
20.Wiesław Kamiński, ul.Sejneńska 51, 16-400 Suwałki
21.Anna Szleszyńska, ul.Sejneńska 51, 16-400 Suwałki
22.Jerzy Szleszyński, ul.Sejneńska 51, 16-400 Suwałki
23.Małgorzata Strucińska, ul.Sejneńska 51, 16-400 Suwałki
24.Anna Walulik - Paluch, ul.Sejneńska 51 p. 5, 16-400 Suwałki
25.Zbigniew Waszkiewicz, ul.Warszawska 47, 12-200 Pisz
26.Mieczysław Gliński, ul.Kościuszki 33, 18-300 Zambrów
27.Brygida Piątek - Kociszewska, ul.Barlickiego 17, 43-300 Bielsko-Biała
28.Barbara Krzesak, ul.Barlickiego 17, 43-300 Bielsko-Biała
29.Daniel Dudys, ul.Barlickiego 17, 43-300 Bielsko-Biała
30.Radosław Malczyk, ul.Stojałowskiego 48/1, 43-300 Bielsko-Biała
31.Bartosz Pardela, ul.Stojałowskiego 48/1, 43-300 Bielsko-Biała
32.Magdalena Stec, ul.11-go Listopada 70, 43-300 Bielsko-Biała
33.Julita Sowińska, ul.Mickiewicza 43/2, 43-300 Bielsko-Biała
34.Piotr Szymkowiak, ul.3-go Maja 1, 43-300 Bielsko-Biała
35.Kinga Baszczyńska, ul.Młyńska 2, 43-300 Bielsko-Biała
36.Filip Zaporowski, ul.3-go Maja 1, 43-300 Bielsko-Biała
37.Józef Szawara, ul.Stawowa 71, 43-400 Cieszyn
38.Maria Krzeszowiak - Woleńska, ul.Mickiewicza 26A, 34-200 Sucha Beskidzka
39.Agnieszka Stworzewicz, ul.Żwirki i Wigury 5, 34-100 Wadowice
40.Joanna Januszyk, ul.Kościuszki 41, 34-300 Żywiec
41.Michał Bukowiński, ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
42.Ewa Czerska, ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
43.Justyna Mazur, ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
44.Jan Montowski, ul.Stefana Batorego 4, 85-131 Bydgoszcz
45.Jarosław Kozak, ul.Bankowa 2, 89-600 Chojnice
46.Joanna Cabała - Labocha, ul.Dworcowa 37, 88-100 Inowrocław
47.Jerzy Matysiak, ul.Pocztowa 16, 89-100 Nakło
48.Daniel Lakner, ul.Nowodworskiego 3A, 89-500 Tuchola
49.Artur Santór, ul.23-go Stycznia 14a, 85-050 Solec Kujawski
50.Małgorzata Drogowska, ul.Świętokrzyska 55A/6, 88-100 Inowrocław
51.Ewa Frankiewicz, ul.Świętokrzyska 55A/6, 88-100 Inowrocław
52.Maciej Grzelak, ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
53.Aleksandra Kisielewska , ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
54.Oliwia Marcinkowska , ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
55.Monika Maskalska , ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
56.Michał Masłowski, ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
57.Bartosz Mokołajczyk, ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
58.Małgorzata Montowska , ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
59.Agata Stenka , ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
60.Agnieszka Szydłowska , ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
61.Marta Zaorska, ul.Dworcowa 5, 85-131 Bydgoszcz
62.Joanna Biedrowska , ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
63.Piotr Buczkowski , ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
64.Anna Tamara Olszewska, ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
65.Paweł Sikorski, ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
66.Dorota Brejza , ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
67.Elżbieta Dobrenko , ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
68.Przemysław Juchacz , ul.Nowy Rynek 5, 85-131 Bydgoszcz
69.Ewa Coner, ul.Dąbrowskiego 24, 42-200 Częstochowa
70.Marcin Bagiński, ul.Dąbrowskiego 17/2, 42-200 Częstochowa
71.Bogdan Ćwikliński, ul.Dąbrowskiego 24, 42-200 Częstochowa
72.Krzysztof Halkiewicz, ul.Dąbrowskiego 12, 42-200 Częstochowa
73.Marta Jagodzińska - Wróbel, ul.Jana Pawła II 76/78 lok. 2, 42-200 Częstochowa
74.Paweł Jędrzejewski, ul.Staszica 13 lok. 3, 42-200 Częstochowa
75.Marcin Karpiński, ul.Al. NMP 43, 42-200 Częstochowa
76.Witold Kasprzak, ul.Dąbrowskiego 17/2, 42-200 Częstochowa
77.Mariusz Kostrzewski, ul.Jasnogórska 28, 42-200 Częstochowa
78.Marcin Kubik , ul.Jana Pawa II 76/78 lok. 2, 42-200 Częstochowa
79.Patrycja Kubik - Twardowska, ul.Dąbrowskiego 17/2, 42-200 Częstochowa
80.Andrzej Kuśmierski, ul.Al. Armii Krajowej 1/3 lok. 330, 42-200 Częstochowa
81.Elżbieta Kupczak, ul.Jaracza 7, 42-200 Częstochowa
82.Adrian Kwiatkowski, ul.Al. Jana Pawła II 79/78 lok. 2, 42-200 Częstochowa
83.Marek Łuczkiewicz, ul.Dąbrowskiego 8/4, 42-200 Częstochowa
84.Wojciech Mądrzycki, ul.Kilińskiego 7, 42-200 Częstochowa
85.Rafał Niski, ul.Jaracza 7, 42-200 Częstochowa
86.Aleksandra Przedpełska, ul.Dąbrowskiego 17, 42-200 Częstochowa
87.Sylwia Przedzińska, ul.Dąbrowskiego 30, 42-200 Częstochowa
88.Krystian Przedziński, ul.Dąbrowskiego 30, 42-200 Częstochowa
89.Małgorzata Sztajner, ul.Racławicka 2, 42-200 Częstochowa
90.Tomasz Wolniakowski, ul.Dąbrowskiego 12, 42-200 Częstochowa
91.Anita Pisula - Kotek, ul.Pl. Konrada Mańki 8/1, 42-700 Lubliniec
92.Włodzimierz Kania, ul.Kwiatkowskiego 1/16, 42-300 Myszków
93.Piotr Kowalski, ul.Kwiatkowskiego 1, 42-300 Myszków
94.Aneta Niemczyk - Riwerska, ul.Kwiatkowskiego 7/1, 42-300 Myszków
95.Zbysław Riwerski, ul.Kwiatkowskiego 7/1, 42-300 Myszków
96.Witold Pospiech, ul.Kwiatkowskiego 1, 42-300 Myszków
97.Sergiusz Pospiech, ul.Kwiatkowskiego 1, 42-300 Myszków
98.Longina Słomczyńska - Zawadzka, ul.Kwiatkowskiego 1, 42-300 Myszków
99.Aneta Wincenciak - Pospiech, ul.Kwiatkowskiego 1/10, 42-300 Myszków
100.Izabela Głąbicka - Sasin, ul.Pabianicka 1, 97-400 Bełchatów
101.Przemysław Sasin, ul.Pabianicka 1, 97-400 Bełchatów
102.Bogdan Uryszek, ul.Polarna 10, 97-400 Bełchatów
103.Wiktor Uryszek, ul.Polarna 10, 97-400 Bełchatów
104.Marek Proszewski, ul.Kościuszki 16, 46-300 Olesno
105.Józef Wójcik, ul.Kościuszki 12, 46-300 Olesno
106.Tomasz Kilanowski, ul.Sienkiewicza 4A, 98-330 Pajęczno
107.Małgorzata Kwiecień - Walczyk, ul.Wieluńska 5, 98-330 Pajęczno
108.Michał Dudziński, ul.Norwida 5/4, 26-300 Opoczno
109.Janusz Bilski, ul.Słowackiego 5, 97-300 Piotrków Trybunalski
110.Wojciech Kilanowski, ul.Pl. Kościuszki 7, 97-300 Piotrków Trybunalski
111.Tomasz Mastalerz, ul.Słowackiego 9 , 97-300 Piotrków Trybunalski
112.Mariusz Sadowski, ul.Sienkiewicza 16 lok. 14, 97-300 Piotrków Trybunalski
113.Mariusz Czajka, ul.P.O.W. 5 pokój 202, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
114.Ewa Szostak, ul.Opalowa 18, 82-310 Gronowo Górne Elbląg
115.Bartłomiej Wodyński, ul.Szeroka 97/1, 80-835 Gdańsk
116.Wojciech Nadarkiewicz, ul.Gniewska 21, 81-047 Gdynia
117.Dariusz Mianowski, ul.Nitschmanna 24-26-28 E, 82-300 Elbląg
118.Szymon Bubka, ul.Paderewskiego 7/2, 83-110 Tczew
119.Dorota Mączewska - Ptak, ul.Gdańska 29/31 lok. 4, 83-330 Żukowo
120.Waldemar Soroka, ul.1-go Maja 35/2, 82-300 Elbląg
121.Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy , ul.Armii Krajowej 116, 81-824 Sopot
122.aplikanci adwokaccy Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku , ul.Chlebnicka 48/51, 80-830 Gdańsk
123.Marcin Dubieniecki, ul.Pl. Plebiscytowy 2, 82-500 Kwidzyn
124.Adam Pawłowicz, ul.Powtańców Warszawskich 4/1, 82-300 Elbląg
125.Tadeusz Stoltmann, ul.Kościuszki 27/3, 83-300 Kartuzy
126.Andrzej Dyrszka, ul.Staszica 6, 44-330 Jastrzębie - Zdrój
127.Katarzyna Agacka, ul.Sokolska 14/21, 40-086 Katowice
128.Donata Janicka, ul.Zwycięstwa 12/14, 44-100 Gliwice
129.Adam Wawrzynek, ul.Staromiejska 6/1, 40-013 Katowice
130.Jacek Żelazny, ul.Staromiejska 6/1, 40-013 Katowice
131.Katarzyna Dworska, ul.Staromiejska 6/1, 40-013 Katowice
132.Krzysztof Woźniak, ul.Staromiejska 6/1, 40-013 Katowice
133.Karolina Kawecka, ul.Ligonia 40/4, Katowice
134.Joanna Łęk, ul.Rynek 15, 43-190 Mikołów
135.Gabriela Morawska - Stanecka, ul.PCK 10/14, 40-057 Katowice
136.Marek Stańko, ul.PCK 10/14, 40-057 Katowice
137.Arkadiusz Szałajko, ul.Daszyńskiego 3/4, 44-100 Gliwice
138.Magdalena Braun, ul.Skłodowskiej - Curie, 40-058 Katowice
139.Joanna Kapczyńska, ul.Skłodowskiej - Curie, 40-058 Katowice
140.Jolanta Heiselbetz, ul.3-go Maja 25, 41-800 Zabrze
141.Ludmiła Gryga - Lewandowska, ul.Bytomska 7/2, 44-100 Gliwice
142.Marta Flek, ul.Bytomska 7/2, 44-100 Gliwice
143.Andrzej Jakubowski, ul.Sobieskiego 11, 40-082 Katowice
144.Grzegorz Kiwic, ul.1-go Maja 25, 44-330 Jastrzębie - Zdrój
145.Beata Bieniek, ul.Padlewskiego 6 lok. 48, 41-800 Zabrze
146.Urszula Lończyk, ul.Niedurnego 30, 41-709 Ruda Śląska
147.Agnieszka Kwapień, ul.Kościuszki 56/2, 40-047 Katowice
148.Adam Sornek, ul.Kościuszki 6/3, 40-047 Katowice
149.Magdalena Urbańska, ul.Kościuszki 6/3, 40-047 Katowice
150.Andrzej Szczepański, ul.Kościuszki 6/3, 40-047 Katowice
151.Piotr Kudelko, ul.Nowary 4, Ruda Śląska
152.Sylwia Banach, ul.3-go Maja 14, 41-300 Dąbrowa Górnicza
153.Michał Marcinkiewicz, ul.Al. Zwycięstwa 3/33, 41-200 Sosnowiec
154.Sławomir Korbela, ul.Budowlanych 59/5, 43-100 Tychy
155.Leszek Mura, ul.Staszica 6, 44-330 Jastrzębie - Zdrój
156.Tomasz Schreiber, ul.Bohaterów Getta Warszawskiego 2/4, 44-100 Gliwice
157.Bartosz Jachymski, ul.Bohaterów Getta Warszawskiego 2/4, 44-100 Gliwice
158.Kamil Szymański, ul.Rynek 3A, 32-540 Trzebinia
159.Tomasz Liśniewski, ul.Zawiszy Czarnego 6/1, 44-100 Gliwice
160.Sylwia Gierczyńska, ul.3-go Maja 19, 41-200 Sosnowiec
161.Katarzyna Komoniewska, ul.Potockiego 2/2, 42-500 Będzin
162.Maciej Prowancki, ul.Potockiego 2/2, 42-500 Będzin
163.Rafał Machecki, ul.Młyńska 3, 40-035 Katowice
164.Michał Górski, ul.Młyńska 3, 40-035 Katowice
165.Artur Herian, ul.Młyńska 3, 40-035 Katowice
166.Monika Szczepara - Matusiewicz, ul.Młyńska 5, 40-098 Katowice
167.Maria Kaszyk, ul.Gliwicka 10, 40-097 Katowice
168.Marek Nowara, ul.Skotnica 2, 43-190 Mikołów
169.Iwona Markowska, ul.Krótka 3/1, 44-100 Gliwice
170.Witold Grzelak, ul.Krótka 3/1, 44-100 Gliwice
171.Katarzyna Klowan, ul.Piotra Niedurnego 57/4, 41-709 Ruda Śląska
172.Daniel Siuda, ul.Sądowa 5, 43-600 Jaworzno
173.Adam Gomoła, ul.Warszawska 36, 40-008 Katowice
174.Marek Lubelski, ul.Korfantego 2 biuro-pokój 416, 40-004 Katowice
175.Wojciech Lubelski, ul.Korfantego 2 biuro-pokój 416, 40-004 Katowice
176.Leszek Mazur, ul.Piłsudskiego 4, 44-200 Rybnik
177.Czesław Błażyca, ul.Rynek 1 , 44-240 Żory
178.Aleksandra Pietraś - Dudek, ul.Rynek1, 44-240 Żory
179.Michał Błażyca, ul.Rynek 1, 44-240 Żory
180.Krzysztof Smętek, ul.Rynek 1, 44-240 Żory
181.Anna Liskowec, ul.Słowackiego 31/1, 40-093 Katowice
182.Tatianna Klejnocka, ul.Słowackiego 31/1, 40-093 Katowice
183.Remigiusz Sołtys, ul.Staromiejska 6/5, 40-013 Katowice
184.Marek Knefel, ul.Staromiejska 6/5, 40-013 Katowice
185.Zofia Grochowicz, ul.Staszica 6, 44-330 Jastrzębie - Zdrój
186.Hanna Szuleka, ul.Garncarska 15A, 44-240 Żory
187.Remigiusz Buchalik, ul.Garncarska 15A, 44-240 Żory
188.Karol Konsek, ul.Batorego 8/4, 40-061 Katowice
189.Joanna Garczyńska, ul.Dworcowa 1/5A (III piętro), 41-500 Chorzów
190.Jolanta Otworowska, ul.Dworcowa 1/5A (III piętro), 41-500 Chorzów
191.Dorota Sokołowska, ul.Piotra Niedurnego 57/4 , 41-709 Ruda Śląska
192.Marta Jasińska, ul.3-go Maja 14, 41-300 Dąbrowa Górnicza
193.Katarzyna Kruszewska, ul.3-go Maja 14, 41-300 Dąbrowa Górnicza
194.Tomasz Kordys, ul.3-go Maja 14, 41-300 Dąbrowa Górnicza
195.Alexander Stan - Otasevici, ul.3-go Maja 14, 41-300 Dąbrowa Górnicza
196.Tomasz Broniszewski, ul.Dworcowa 25-27/8, 41-902 Bytom
197.Jacek Pękalski, ul.Wałowa 25, 44-300 Wodzisław Śląski
198.Wojciech Wierzbicki, ul.Wojewówdzka 22, 40-026 Katowice
199.Paweł Łętowski, ul.3-go Maja 10, 41-300 Dąbrowa Górnicza
200.Jędrzej Jabłoński, ul.Pod Młynem 1B, 40-313 Katowice
201.Joanna Ożarowska - Sobieraj, ul.Łabędzia 10, 40-521 Katowice
202.Łukasz Pielka, ul.Grunwaldzka 34A, 43-600 Jaworzno
203.Piotr Dębski, ul.Kościuszki 32/1, 44-100 Gliwice
204.Anna Barczyk, ul.Kazimierza Wielkiego 29, 32-300 Olkusz
205.Dariusz Żabiński, ul.Kazimierza Wielkiego 29, 32-300 Olkusz
206.Tomasz Cockiewicz, ul.Kazimierza Wielkiego 29, 32-300 Olkusz
207.Jakub Łakomy, ul.Kilińskiego 17, 28-100 Busko - Zdrój
208.Sylwester Ligęza, ul.Kilińskiego 17, 28-100 Busko - Zdrój
209.Ireneusz Maj, ul.Kilińskiego 16, 28-100 Busko - Zdrój
210.Przemysław Berny, ul.11-go Listopada 80A, 28-300 Jędrzejów
211.Andrzej Szoski, ul.Słowackiego 21/22, 25-365 Kielce
212.Łukasz Czarnecki, ul.Słowackiego 21/22, 25-365 Kielce
213.Justyna Domaradzka - Karaś, ul.Św. Leonarda 1/30, 25-310 Kielce
214.Józef Domaradzki, ul.Św. Leonarda 1/30, 25-310 Kielce
215.Maciej Kabziński, ul.Św. Leonarda 1/30, 25-310 Kielce
216.Agnieszka Latosińska, ul.Św. Leonarda 1/30, 25-310 Kielce
217.Jerzy Zięba, ul.Św. Leonarda 1/30, 25-310 Kielce
218.Magdalena Kusa, ul.Bodzentyńska 10/106, 25-308 Kielce
219.Jerzy Samek, ul.Św. Leonarda 1/16, 25-310 Kielce
220.Miłosz Grzesiak, ul.Warszawska 34/511, 25-312 Kielce
221.Sebastian Samek, ul.Św. Leonarda 1/16, 25-310 Kielce
222.Łukasz Bałaga, ul.Sienkiewicza 24, 25-007 Kielce
223.Agnieszka Bałaga - Kupis, ul.Sienkiewicza 24, 25-007 Kielce
224.Wiesław Musiał, ul.Pl. Wolności 9/1, 25-367 Kielce
225.Rafał Nowak, ul.Hipoteczna 7, 25-333 Kielce
226.Piotr Zielonko, ul.Hipoteczna 7, 25-333 Kielce
227.Rafał Król, ul.Hipoteczna 7, 25-333 Kielce
228.Maciej Henke, ul.Sienkiewicza 38/10, 25-507 Kielce
229.Ryszard Halicki, ul.Żeromskiego 14/5, 25-366 Kielce
230.Anna Sacharz - Czarnocka, ul.Łazienna 13, 26-200 Końskie
231.Bogumił Rup, ul.Iłżecka 22, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
232.Anna Okupińska, ul.Iłżecka 22, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
233.Marzena Szymczyk, ul.Iłżecka 26, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
234.Marcin Rup, ul.Iłżecka 22, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
235.Henryk Szymczyk, ul.Iłżecka 26, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
236.Rafał Jabłoński, ul.Sandomierska 8, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
237.Małgorzata Angielska - Ślusarska, ul.Nowy Świat, 28-400 Pińczów
238.Grzegorz Michalczuk, ul.Sikorskiego 20 pokój 234, 26-110 Skarżysko Kamienna
239.Danuta Michalczuk, ul.Sikorskiego 20, 26-110 Skarżysko Kamienna
240.Marzena Krawczyk, ul.Majówka 20, 27-200 Starachowice
241.Beata Świdnicka, ul.Wojska Polskiego 51, 78-200 Białogard
242.Andrzej Czerniec, ul.Staromiejska 29, 78-200 Białogard
243.Andrzej Kiełtyka, ul.Dworcowa 17A, 77-100 Bytów
244.Danuta Wilk, ul.Jana Pawła II 19, 77-100 Bytów
245.Piotr Leszczełowski, ul.Pl. Gdański 3, 78-500 Drawsko Pomorskie
246.Sylwia Denis, ul.Kupiecka 18, 78-500 Drawsko Pomorskie
247.Wiesław Breliński, ul.Pl. Ratuszowy 2/3, 78-100 Kołobrzeg
248.Jerzy Karczmarek, ul.Ratuszowa 3/4, 78-100 Kołobrzeg
249.Kancelaria Adwokacka , ul.Gierczak 43, 78-100 Kołobrzeg
250.Agnieszka Cegielska, ul.Piłsudskiego 11-15, 75-501 Koszalin
251.Krzysztof Kaszubski, ul.Piłsudskiego 11-15, 75-501 Koszalin
252.Marcin Szymielewicz, ul.Piłsudskiego 11-15, 75-501 Koszalin
253.Krzysztof Celiński, ul.Piłsudskiego 11-15, 75-501 Koszalin
254.Beata Lesińska, ul.Piłsudskiego 11-15, 75-501 Koszalin
255.Antoni Jacek Lesiński, ul.Piłsudskiego 11-15, 75-501 Koszalin
256.Justyna Judycka, ul.Al. Wolności 55A, 84-300 Lębork
257.Mariusz Żurawski, ul.Al. Wolności 55A, 84-300 Lębork
258.Aleksander Czapski, ul.Starzyńskiego 3, 76-200 Słupsk
259.Andrzej Rożnowski, ul.Szarych Szeregów 13A, 76-200 Słupsk
260.Andrzej Smoczyk, ul.Szarych Szeregów 13A, 76-200 Słupsk
261.Marek Gorszwa, ul.Filmowa 3B, 76-200 Słupsk
262.Piotr Tomaka - Wacławski, ul.Ordona 5, 78-400 Szczecinek
263.Mirosław Wacławski, ul.Ordona 5, 78-400 Szczecinek
264.Tomasz Musiał, ul.Bohaterów Warszawy 38, 78-400 Szczecinek
265.Wojciech Litorowicz, ul.Ogrodowa 6, 78-400 Szczecinek
266.Filip Sztukiel, ul.Ogrodowa 6, 78-400 Szczecinek
267.Artur Kotynia, ul.Szkolna 2/3U, 78-400 Szczecinek
268.Damian Wiśniewski, ul.Szkolna 2/3U, 78-400 Szczecinek
269.Fryderyka Kulesza, ul.Dunajewskiego 6/410, 31-133 Kraków
270.Eleonora Tubis, ul.Biskupia 3/1, 31-542 Kraków
271.Maciej Pietrzykowski, ul.Zaleskiego 49/1, 31-525 Kraków
272.Justyna Lisik, ul.Borsucza 18, 30-408 Kraków
273.Adam Włoch, ul.Borsucza 18, 30-408 Kraków
274.Ewa Sołtowska, ul.Krowoderska 6/4, 31-142 Kraków
275.Bartłomiej Czech, ul.Miodowa 14 lok.1, 31-055 Kraków
276.Estera Indeka, ul.Rynek 3, 34-400 Nowy Targ
277.Marcin Klatkiewicz, ul.Dunin-Wąsowicza 8/6, 30-112 Kraków
278.Katarzyna Król, ul.Osiedle Urocze 5, 31-952 Kraków
279.Anna Kobińska, ul.Chłopickiego 1/6, 31-125 Kraków
280.Jarosław Piekar, ul.Dietla 19/2, 31-070 Kraków
281.Andrzej Żuraniewski, ul.Piłsudskiego 27, 31-111 Kraków
282.Piotr Boczarski, ul.Rynek 4, 32-400 Myślenice
283.Małgorzata Tokarz, ul.Sereno Fena 12/1, 31-143 Kraków
284.Elżbieta Mosor, ul.Olszańska 34/3, 31-517 Kraków
285.Dorota Sałahub, ul.Grunwaldzka 1, 33-200 Dąbrowa Tarnowska
286.Mirosław Pałucki, ul.Chłopickiego 1/5, 31-125 Kraków
287.Dominika Winiarska, ul.Krowoderska 5/2A, 31-241 Kraków
288.Katarzyna Jania, ul.Bandurskiego 12/2A, 31-513 Kraków
289.Wojciech Świątkowski, ul.Chłopickiego 1/4, 31-125 Kraków
290.Stanisław Cabała, ul.Pijarska 15, 33-300 Nowy Sącz
291.Krzysztof Lebiedziewski, ul.Rynek 29, 33-300 Nowy Sącz
292.Piotr Pałucki, ul.Chłopickiego 1/5, 31-125 Kraków
293.Jerzy Mazur, ul.Przy Rondzie 53/4 , 31-547 Kraków
294.Marzena Sagan, ul.Chopina 15/3, 20-026 Lublin
295.Ewelina Kowalska, ul.Czechowska 2/20, 20-072 Lublin
296.Maciej Miłosz, ul.Chopina 8/5, 20-026 Lublin
297.Aleksander Chmielewski, ul.Narutowicza 13, 22-100 Chełm
298.Jan Aleksander Chmielewski, ul.Narutowicza 13, 22-100 Chełm
299.Łukasz Piskorek, ul.Krakowskie Przedmieście 58/5, 20-002 Lublin
300.Grzegorz Gozdór, ul.Krakowskie Przedmieście 58/5, 20-002 Lublin
301.Aneta Lipska, ul.Al. Racławickie 4/3 B, 20-059 Lublin
302.Andrzej Maleszyk, ul.Skłodowskiej - Curie 32/1, 20-029 Lublin
303.Paweł Suskiewicz, ul.Lubelska 5, 23-400 Biłgoraj
304.Piotr Pawelski, ul.Kiepury 10/2, 22-400 Zamość
305.Grzegorz Szczygielski, ul.Krakowskie Przedmieście 58/5, 20-002 Lublin
306.Krzysztof Puderecki, ul.Krótka 4, 20-077 Lublin
307.Stefan Tarasiuk, ul.Sienkiewicza 8, 22-100 Chełm
308.Marzena Waluch - Wróblewska, ul.Sienkiewicza 8, 22-100 Chełm
309.Małgorzata Betlej, ul.Okopowa 20/1, 20-022 Lublin
310.Marcin Rypina, ul.Sejmowa 14, 22-200 Włodawa
311.Piotr Kozyra, ul.Poniatowskiego 20, 22-300 Krasnystaw
312.Joanna Kowalska, ul.Al. Tysiąclecia 1/12, 23-200 Kraśnik
313.Paulina Świetlicka, ul.Al. Racławickie 2A, 20-028 Lublin
314.Bartłomiej Besztak, ul.Peowiaków 9, 22-400 Zamość
315.Bartosz Węcławik, ul.Kopernika 25/3, 22-100 Chełm
316.Mariola Szczęśniak, ul.Stary Rynek 50, 24-300 Opole Lubelskie
317.Maciej Chorągiewicz, ul.Chopina 17/11, 20-023 Lublin
318.Aleksandra Bury, ul.ul.. Lwowska 54, 22-600 TomaszówLubelski
319.Janusz Bury, ul.ul. Lwowska 54, 22-600 TomaszówLubelski
320.Izabela Głąbicka - Sasin, ul.Pabianicka 1, 97-400 Belchatów
321.Przemysław Sasin, ul.Pabianicka 1, 97-400 Bełchatów
322.Magdalena Gasik, ul.Łódzka 1, 95-050 Konstantynów Łódzki
323.Joanna Popławska - Skorupka, ul.Św. Jana 7/9, 95-200 Pabianice
324.Anna Żak, ul.Grobelna 7 lok. 201, 95-200 Pabianice
325.Paweł Niedziałek, ul.Sarańska 5, 98-200 Sieradz
326.Katarzyna Stegienko, ul.Rynek 17 lok. 9 I piętro, 98-200 Sieradz
327.Agnieszka Wyrwas, ul.Rynek 17 lok. 9 I piętro, 98-200 Sieradz
328.Joanna Jackowska, ul.Reymonta 2A, 96-100 Skierniewice
329.Ewelina Kozłowska - Stęborowska, ul.Reymonta 2A, 96-100 Skierniewice
330.Danuta Duczyńska - Traut, ul.Reymonta 2A, 96-100 Skierniewice
331.Franciszek Traut, ul.Reymonta 2A, 96-100 Skierniewice
332.Grażyna Walczak, ul.1-go Maja 13, 96-500 Sochaczew
333.Janusz Karasiak, ul.Kilińskiego 11, 98-300 Wieluń
334.Blanka Kowalczyk - Mizerska, ul.Żeromskiego 7/9, 98-220 Zduńska Wola
335.Dominika Lewandowicz, ul.Jaśminowa 6/8, 98-220 Zduńska Wola
336.Lilianna Felczyńska - Fiks, ul.A. Struga 13/21 lok. nr 105, 95-100 Zgierz
337.Paulina Hućko, ul.Długa 33 lok. 3, 95-100 Zgierz
338.Anna Głowińska, ul.Długa 44/46 lok. nr 90, 95-100 Zgierz
339.Mariola Bajda, ul.Rewolucji 1905 r. 82 lok. 36, 90-223 Łódź
340.Zbigniew Bakalarczyk, ul.Piotrowska 211 lok. 6/6A, 90-451 Łódź
341.Urszula Bednarek, ul.Narutowicza 107 lok.2, 90-145 Łódź
342.Katarzyna Biegaj - Strzelecka, ul.Zachodnia 97 lok.208, 90-723 Łódź
343.Maciej Blimel, ul.Sienkiewicza 33, 90-114 Łódź
344.Agnieszka Brocka - Kaczmarek, ul.Kopernika 42/7, 90-552 Łódź
345.Michał Bulesowski, ul.Rewolucji 1905 r. 82 lok. 5, 90-223 Łódź
346.Wawrzyniec Chróścielewski, ul.Al. Kościuszki 98/5, 90-442 Łódź
347.Jerzy Ciesielski, ul.P.O.W. 28, 90-248 Łódź
348.Irena Czapas, ul.Pl. Wolności 12, 91-415 Łódź
349.Patryk Fiks, ul.Piotrkowska 111, 90-425 Łódź
350.Kamila Gawłowska - Bujacz, ul.P.O.W. 28, 90-248 Łódź
351.Danuta Gordat, ul.Piotrkowska 111, 90-425 Łódź
352.Piotr Grochowski, ul.Wschodnia 31 lok. 27, 90-272 Łódź
353.Monika Jabłońska, ul.Kościuszki 1 lok. 222, 90-418 Łódź
354.Bogdan Janicki, ul.Zielona 1, 90-414 Łódź
355.Katarzyna Kaźmierczak, ul.Zachodnia 97 lok.208, 90-723 Łódź
356.Piotr Kłosiński, ul.Rewolucji 1905 r. nr 82 lok.5, 90-223 Łódź
357.Barbara Kosińska, ul.Al. Kościuszki 46/13, 90-427 Łódź
358.Krystyna Kotkowska, ul.Narutowicza 6 lok. 2, 90-135 Łódź
359.Anna Kowalkiewicz, ul.Zamenhofa 20/2, 90-510 Łódź
360.Monika Kujawa, ul.Rewolucji 1905 r. 82 lok. 36, 90-223 Łódź
361.Michał Konrad Łukomski, ul.Wojska Polskiego 55/61, 91-432 Łódź
362.Patrycja Leśkiewicz, ul.Sienkiewicza 153/1, 90-302 Łódź
363.Małgorzata Lewandowska, ul.Piotrkowska 29, 90-410 Łódź
364.Beata Morawska, ul.Sienkiewicza 8/1, 90-113 Łódź
365.Bożenna Nieciecka - Ostojska, ul.Piotrkowska 194, 90-368 Łódź
366.Barbara Parczewska, ul.Zielona 3, 90-414 Łódź
367.Andrzej Pelc, ul.10-go lutego 5/1, 90-303 Łódź
368.Andrzej Piróg, ul.Al. Mickiewcza 15/19, 90-443 Łódź
369.Anna Rosiak, ul.Piotrkowska 211, 90-451 Łódź
370.Mikołaj Siwiński, ul.Al. Kościuszki 115, 90-441 Łódź
371.Hanna Sługocka - Ziomek, ul.Wschodnia 31 lok. 27, 90-272 Łódź
372.Jerzy Staniecki, ul.Al. Kościuszki 115, 90-446 Łódź
373.Krzysztof Jan Stępniewicz, ul.Narutowicza 40 lok. 1, 90-135 Łódź
374.Małgorzata Striżko, ul.Piotrkowska 102a, 90-004 Łódź
375.Anna Szczepaniak, ul.Zamenhofa 20/2, 90-510 Łódź
376.Lilianna Tadeusiak, ul.Żurawia 7/9, 91-455 Łódź
377.Marek Tadeusiak, ul.Żurawia 7/9, 91-455 Łódź
378.Stanisława Jolanta Wiśniewska, ul.Piotrkowska 25, 90-410 Łódź
379.Jan Wiśniewski, ul.Al. Kościuszki 128, 90-451 Łódź
380.Roman Anoszkin, ul.Piłsudskiego 2/8 lok. 113, 10-576 Olsztyn
381.Zofia Bonk, ul.Kętrzyńskiego 5/7, 10-506 Olsztyn
382.Magdalena Bendyk - Stanek, ul.Zamkowa 6, 10-260 Lubawa
383.Katarzyna Butkiewicz, ul.Warmińska 5/2, 10-544 Olsztyn
384.Anna Ciszak - Jarczyk, ul.Warmińska 17/3, 10-544 Olsztyn
385.Marek Dańko, ul.Starzyńskiego 3, 11-200 Bartoszyce
386.Marcin Durka, ul.Królewiecka 53, 11-700 Mrągowo
387.Michał Hejbudzki, ul.Mickiewicza 4 pokój 320 A, 10-549 Olsztyn
388.Grzegorz Hetmański, ul.Ratuszowa 7/4, 10-545 Olsztyn
389.Stefania Jaworska, ul.Jagiellończyka 16, 14-200 Iława
390.Andrzej Jemielita, ul.Ogrodowa 38, 12-100 Szczytno
391.Michał Kalita, ul.Mickiewicza 16/4, 10-509 Olsztyn
392.Andrzej Kozielski, ul.Andersa 2, 14-200 Iława
393.Wacław Misiarz, ul.Warszawska 10, 11-200 Bartoszyce
394.Aleksandra Pietkiewicz, ul.Warmińska 5/2, 10-544 Olsztyn
395.Mirosława Pietkiewicz, ul.Warmińska 5/2, 10-544 Olsztyn
396.Sławomir Piwowarczyk, ul.Grunwaldzka 5/1, 14-100 Ostróda
397.Kamil Rytelewski, ul.Słowackiego 7, 13-100 Nidzica
398.Marek Skrzeczkowski, ul.Andersa 2, 14-200 Iława
399.Halina Staniszewska, ul.Mickiewicza 8/3, 10-551 Olsztyn
400.Joanna Wysocka, ul.Linki 5/4, 10-534 Olsztyn
401.Sylwia Zajączkowska, ul.Starzyńskiego 3, 11-200 Bartoszyce
402.Anna Zielińska - Turek, ul.Linki 5/4, 10-534 Olsztyn
403.Małgorzata Gdynia, ul.Reymonta 29, 45-065 Opole
404.Marta Gdynia, ul.Reymonta 29, 45-065 Opole
405.Aleksandra Paściak, ul.Katowicka 39 p. 110, 45-061 Opole
406.Marek Sawczuk, ul.Damrota 8, 45-064 Opole
407.Waldemar Sokołowski , ul.Kościuszki 30/3, 45-066 Opole
408.Sławomir Wojciechowski, ul.Pl. Kopernika 9/7, 45-040 Opole
409.Łukasz Wójcik, ul.Katowicka 16/3, 45-061 Opole
410.Amelia Zembaczyńska, ul.Reymonta 14/68, 45-066 Opole
411.Marian Bubak, ul.Chrobrego 18, 49-300 Brzeg
412.Bogdan Kuźmicki, ul.Rynek 20, 46-200 Kluczbork
413.Jarosław Maciejko, ul.Czerwińskiego 2, 47-200 Kędzierzyn - Koźle
414.Zdzisław Urbanowicz, ul.Parkowa 23, 47-200 Kędzierzyn - Koźle
415.Krzysztof Pelc, ul.Biskupa Jarosława 3, 48-300 Nysa
416.Michał Prochera , ul.Szarych Szeregów 6, 48-200 Prudnik
417.Zespół Adwokacki Nr 1 , ul.Opolska 16, 47-100 Strzelce Opolskie
418.Ewa Tłuchowska , ul.Kościuszki 4 , 09-402 Płock
419.Magdalena Kosińska - Petecka , ul.Kościuszki 1, 09-402 Płock
420.Eliza Błaszkiewicz , ul.Krolewiecka 24A lok.U2 , 09-400 Płock
421.Małgorzata Kryśkiewicz , ul.Kościuszki 3, 09-402 Płock
422.Marcin Policiewicz , ul.Kolegialna 8 , 09-402 Płock
423.Marek Flakiewicz , ul.Kolegialna 8 , 09-402 Płock
424.Paweł Aranowski , ul.Grodzka 10/1, 09-400 Płock
425.Tomasz Tyszka , ul.Tumska 26 lok.14, 09-400 Płock
426.Małgorzata Chojnacka , ul.Kwiatka 37/1 , 09-400 Płock
427.Józef Siemiątkowski , ul.Tumska 6 , 09-402 Płock
428.Sławomir Wolfram , ul.Jana Pawla II 2E/1, 09-500 Gostynin
429.Artur Domański , ul.Kościuszki 11 , 99-100 Łęczyca
430.Maria Jamiołkowska , ul.Konstytucji 3 Maja 7c, 09-200 Sierpc
431.Sylwia Okonkowska - Pyszyńska , ul.Konstytucji 3 Maja 7c, 09-200 Sierpc
432.Magdalena Stawska - Szablewska, ul.Braci Tułodzieckich 9 p. 28 , 09-200 Sierpc
433.Konrad Kowalski , ul.11-go Pułku Ulanów Legionowych 23/5, 06-400 Ciechanów
434.Grzegorz Rusiecki , ul.11-go Pułku Ulanów Legionowych 23/5, 06-400 Ciechanów
435.Wojciech Paszkowski , ul.Kmicica 2 , 06-400 Ciechanów
436.Cezary Wtulich , ul.Sądowa 5, 06-500 Mława
437.Anna Uznańska , ul.Kopernika 24D , 09-100 Płońsk
438.Sławomir Kazimierczak , ul.Świętojańsjka 16 , 06-100 Pułtusk
439.Ewa Hryniewicz, ul.Świętojańsjka 16 , 06-100 Pułtusk
440.Piotr Kalinowski , ul.Świętojańsjka 16 , 06-100 Pułtusk
441.Tomasz Uniewicz , ul.Sądowa 3A, 06-500 Mława
442.Marek Bielicki, ul.Zielony Rynek 12, 62-200 Gniezno
443.Marta Chociniec - Stachowiak, ul.Pl. Górnika 1, 62-510 Konin
444.Adam Czeski, ul.Młyńska 7/33, 61-730 Poznań
445.Marcin Czwojda, ul.Podwale 49, 56-200 Góra
446.Anna Demenko, ul.Żydowska 27/5, 61-761 Poznań
447.Marian Gawrysiak, ul.Dąbrowskiego 211A, 60-406 Poznań
448.Grzegorz Gizelski, ul.Jeleniogórska 16/7, 60-179 Poznań
449.Katarzyna Golusińska , ul.Dominikańska 7/3, 61-762 Poznań
450.Grzesiek Wojciech, ul.28-go Czerwca 1956 roku nr 231/239, 61-485 Poznań
451.Ewa Haliszczak - Ciszak, ul.Garbary 95/A30, 61-757 Poznań
452.Joanna Jasnosz - Nowak, ul.Dominikańska 3, 61-762 Poznań
453.Piotr Jóźwiak, ul.Gronowa 45, 64-100 Leszno
454.Marcin Kapała , ul.Pl. 20-go Października 14, 63-100 Śrem
455.Aleksander Kiel, ul.Nowowiejskiego 8/6, 61-731 Poznań
456.Ewa Knobloch , ul.Dąbrowskiego 79A, 60-529 Poznań
457.Szymon Kołodziejczyk , ul.Nowowiejskiego 8/6, 61-731 Poznań
458.Alina Konarska, ul.Św. Marcin 45, 61-806 Poznań
459.Dawid Korczyński , ul.Dąbrówki 21, 62-200 Gniezno
460.Zbigniew Krüger , ul.Woźna 9/B, 61-777 Poznań
461.Katarzyna Krzemińska, ul.Al. 600 lecia 44, 62-540 Kleczew
462.Janusz Kubiak, ul.Al. Powstańców Wlkp. 63, 64-920 Piła
463.Marek Lamczyk, ul.Libelta 12/3, 60-771 Poznań
464.Michał Łapok, ul.Dominikańska 3, 61-762 Poznań
465.Piotr Łuczak, ul.Pl. Armii Poznań 3/8, 63-00 Środa Wielkopolska
466.Grażyna Magdzińska, ul.Kazimierzowska 6/8, 62-800 Kalisz
467.Maciej Majewski, ul.Garbary 53/1, 61-869 Poznań
468.Joanna Matyba , ul.Kaliska 27, 63-400 Ostrów Wielkopolski
469.Mariusz Matysiak, ul.Młyńska 13/6, 61-730 Poznań
470.Andrzej Miastkowski , ul.Energetyka 4/6, 62-510 Konin
471.Radosław Namysł, ul.Zamkowa 3/5, 61-768 Poznań
472.Sylwia Nawrot, ul.Dominikańska 3, 61-762 Poznań
473.Arkadiusz Niewiada , ul.Garbary 53/1, 61-869 Poznań
474.Maciej Romuald Nowak, ul.Głowny Rynek 10/5, 62-800 Kalisz
475.Magdalena Oczachowska , ul.Garbary 95/A30, 61-757 Poznań
476.Ewelina Pernet - Szóstak, ul.Jackowskiego 30 A/2A, 60-512 Poznań
477.Maciej Piasecki, ul.Nowowiejskiego 10/8, 61-731 Poznań
478.Izabella Robaszyńska , ul.17-go Września 4, 63-000 Środa Wielkopolska
479.Marian Robaszyński, ul.17-go Września 4, 63-000 Środa Wielkopolska
480.Agnieszka Rybak - Starczak, ul.Kochanowskiego 21/6, 60-846 Poznań
481.Michał Sierpiński, ul.Paderewskiego 2/2, 61-770 Poznań
482.Barbara Skibowicz, ul.Gorzycka 3/4, 64-400 Międzychód
483.Bolesław Skowalczyński, ul.28-go Czerwca 1956 roku nr 231/239, 61-485 Poznań
484.Paweł Sowisło, ul.28-go Czerwca 1956 roku nr 231/239, 61-485 Poznań
485.Karolina Staszak, ul.Harcerska 7, 62-300 Września
486.Jakub Staszczyk, ul.Stary Rynek 9, 63-000 Środa Wielkopolska
487.Anna Stefańska, ul.Fredry 1/17, 61-701 Poznań
488.Małgorzata Stodolska - Piekarzewska, ul.Nowowiejskiego 10/8, 61-731 Poznań
489.Joanna Szarleta - Miastkowska, ul.Energetyka 4/6, 62-510 Konin
490.Remigiusz Szczepaniak, ul.Chopina 23D/14, 62-510 Konin
491.Krzysztof Topolewski, ul.28-go Czerwca 1956 roku nr 231/239, 61-485 Poznań
492.Sławomir Tulibacki , ul.Szkolna 5/15, 61-832 Poznań
493.Maria Walczak, ul.1-go Maja 5/19, 62-510 Konin
494.Witold Walendowski, ul.Rynek 6/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
495.Tomasz Wojech, ul.Dominikańska 3, 61-762 Poznań
496.Adrian Woźniak , ul.Marcinkowskiego 1/7, 61-745 Poznań
497.Rafał Zaguła , ul.Jarochowskiego 32/2, 60-238 Poznań
498.Anna Zubkowska , ul.Czartoria 1/8, 61-102 Poznań
499.Magdalena Dębska, ul.Woźna 9 wejście D, 61-777 Poznań
500.Bogumiła Bartosiak, ul.Piłsudskiego 9/3, 26-600 Radom
501.Agnieszka Bartosiak - Gutkowska, ul.Piłsudskiego 9/3, 26-600 Radom
502.Mateusz Sitko, ul.Pl. Konstytucji 3-go Maja 1, 26-600 Radom
503.Maciej Domański, ul.Waryńskiego 9A /7, 26-600 Radom
504.Agnieszka Fijałkowska, ul.Żeromskiego 9/15, 26-600 Radom
505.Grzegorz Gębski, ul.Żeromskiego 9/15, 26-600 Radom
506.Jarosław Grabkowski, ul.Piłsudskiego 7, 26-600 Radom
507.Anna Jastrząb, ul.Niedziałkowskiego 24/3, 26-600 Radom
508.Elwira Kowalczyk - Pałczyńska, ul.Niedziałkowskiego 24/3, 26-600 Radom
509.Grażyna Kawecka, ul.Żeromskiego 65 p. 105, 26-600 Radom
510.Wioletta Kmita, ul.Kelles - Krauza 22/17, 26-600 Radom
511.Danuta Pomorska, ul.Słowackiego 14, 26-600 Radom
512.Karol Pomorski, ul.Słowackiego 14, 26-600 Radom
513.Sylwia Rzepka - Sęderowska, ul.Moniuszki 6A/4, 26-600 Radom
514.Żaklina Zagożdżon - Skorupska, ul.Piłsudskiego 8/2, 26-600 Radom
515.Iwona Jężak, ul.Piłsudskiego 8/2, 26-600 Radom
516.Romuald Zień, ul.Gołaszewskiego 12A, 26-600 Radom
517.Mariusz Strzelak, ul.1905 Roku 49/24, 26-600 Radom
518.Jadwiga Magiera, ul.Kochanowskiego 19, 26-900 Kozienice
519.Jakub Magiera, ul.Kochanowskiego 19, 26-900 Kozienice
520.Kamil Fortuna, ul.Radomska 32, 26-900 Kozienice
521.Artur Fortuna, ul.Radomska 32, 26-900 Kozienice
522.Waldemar Warat, ul.Kochanowskiego 19, 26-900 Kozienice
523.Paweł Wojasiewicz, ul.Konstytucji 3-go Maja 47, 26-900 Kozienice
524.Marcin Markowski, ul.P.O.W. 10, 05-600 Grójec
525.Mariusz Strzelak, ul.Sportowa 7/121, 05-600 Grójec
526.Piotr Kukułka, ul.P.O.W. 10, 05-600 Grójec
527.Jarosław Wołos, ul.Pl. Czarnieckiego 19, 05-660 Warka
528.Krzysztof Kowalski, ul.Konopnickiej 9, 26-500 Szydłowiec
529.Sebastian Migacz, ul.Warszawska 25, 26-400 Przysucha
530.Krzysztof Michałkiewicz, ul.Traugutta 40, 26-610 Radom
531.Krzysztof Marcin Dolot Lewandowski, ul.Lisa - Kuli 7 , 35-032 Rzeszów
532.Kancelaria Adwokacka D. Lipski, R. Jachim, A. Slisz , ul.3-go Maja 24, 35-030 Rzeszów
533.Marta Grzywacz, ul.3-go Maja 8b / 2, 35-030 Rzeszów
534.Wiktor Gamracki , ul.Zamkowa 2 / 3b, 35-032 Rzeszów
535.Borys Kalinka, ul.Rynek 8, 35-021 Rzeszów
536.Łukasz Kurowski, ul.Nowowiejska 7 / 4, 35-326 Rzeszów
537.Zbigniew Luboch, ul.Zygmuntowska 1, 35-030 Rzeszów
538.Kancelaria Adwokacka Janusz Lassota i Partnerzy , ul.Al. Krzyżanowksiego 8 / 3, 35-329 Rzeszów
539.Teresa Niedziałek , ul.3-go Maja 28 / 22, 35-030 Rzeszów
540.Edyta Nowosiadły, ul.Dabrowskiego 4, 35-033 Rzeszów
541.Marek Olekszyk, ul.Rynek 8, 35-021 Rzeszów
542.Marcin Orzechowski, ul.Al. Krzyżanowksiego 8 / 3, 35-329 Rzeszów
543.Małgorzata Wojciechowska, ul.Naruszewicza 13/8, 35-055 Rzeszów
544.Piotr Fus, ul.Mickiewicza 44, 37-300 Leżajsk
545.Katarzyna Mazurek, ul.Paderewskiego 19, 37-300 Leżajsk
546.Paweł Cisek, ul.Grunwaldzka 5, 37-100 Łańcut
547.Krzysztof Rejman , ul.Pl. Sobieskiego 15 / 7, 37-100 Łańcut
548.Magdalena Rewer, ul.Pl. Sobieskiego 15 / 7, 37-100 Łańcut
549.Anna Węgrzyn, ul.Danielewicza 2/6, 37-100 Łańcut
550.Ryszard Świstak, ul.Barbary 4, 39-100 Ropczyce
551.Tomasz Rykała, ul.Przecławczyka 18, 38-100 Strzyżów
552.Leszek Kupiec, ul.Sienkiewicza 1 / 3, 39-400 Tarnobrzeg
553.Jan Stępień, ul.Pl. Głowackiego 23 / 8 , 39-400 Tarnobrzeg
554.Leszek Bochenek, ul.Kościuszki 22, 39-300 Mielec
555.Krzysztof Bednarz, ul.Al. Jana Pawła II 13 / 191, 37-450 Stalowa Wola
556.Łukasz Doliński , ul.Rozwadowska 18, 37-450 Stalowa Wola
557.Leszek Augustyn, ul.Al. Jana Pawła II 13 / 255, 37-450 Stalowa Wola
558.Janusz Fortuna, ul.Narutowicza 16, 37-450 Stalowa Wola
559.Maria Langner, ul.Franciszkańska 19 / 5, 38-400 Krosno
560.Radosław Bulwan, ul.Kościuszki 31 / 15, 38-500 Sanok
561.Jerzy Kwieciński , ul.Krasickich 4, 38-600 Lesko
562.Stanisław Lis, ul.Ossolińskich 2, 38-600 Lesko
563.Tadeusz Czak , ul.Mickiewicza 28 , 37-700 Przemyśl
564.Katarzyna Maćkowiak, ul.Mickiewicza 28 , 37-700 Przemyśl
565.Anna Fac, ul.Mickiewicza 4/3, 37-700 Przemyśl
566.Andrzej Matusiewicz, ul.Pl. Na Bramie 8, 37-700 Przemyśl
567.Piotr Sura, ul.Mickiewicza 4/2, 37-700 Przemyśl
568.Zespół Adwokacki nr 1 , ul.Dworskiego 9, 37-700 Przemyśl
569.Michał Muzyczka, ul.Czarnieckiego 1/1, 37-500 Jarosław
570.Marcin Skrzypiec, ul.Jana Pawła II 10 , 37-500 Jarosław
571.Michał Wolski, ul.Zamoyskiego 99, 23-300 Janów Lubelski
572.Katarzyna Bąk , ul.1-go Maja 10 , 27-500 Opatów
573.Joanna Bałut, ul.Brzeska 21, 21-500 Biała Podlaska
574.Przemysław Bałut, ul.Brzeska 21, 21-500 Biała Podlaska
575.Marcin Chodyka, ul.Francuska 8, 21-500 Biała Podlaska
576.Urszula Chorąży, ul.Prosta 17, 21-500 Biała Podlaska
577.Lukrecja Cydejko, ul.Kraszewskiego 12/5, 21-500 Biała Podlaska
578.Jan Dzyr, ul.Brzeska 4-6, 21-500 Biała Podlaska
579.Radosław Dzyr, ul.Brzeska 4-6, 21-500 Biała Podlaska
580.Joanna Hodun, ul.Brzeska 21, 21-500 Biała Podlaska
581.Stefan Karasiński, ul.Brzeska 23, 21-500 Biała Podlaska
582.Lech Kowalczuk, ul.Sadowa 11-21/23, 21-500 Biała Podlaska
583.Andrzej Kuta, ul.Narutowicza 40, 21-500 Biała Podlaska
584.Lech Łozowski, ul.Ciasna 1, 21-500 Biała Podlaska
585.Bolesław Maniszewski, ul.Francuska 8, 21-500 Biała Podlaska
586.Michał Maksymiuk, ul.Kraszewskiego 12/5, 21-500 Biała Podlaska
587.Krzysztof Szelc, ul.Sadowa 11-21/3, 21-500 Biała Podlaska
588.Patryk Szelc, ul.Narutowicza 40, 21-500 Biała Podlaska
589.Błażej Więcław, ul.Francuska 8, 21-500 Biała Podlaska
590.Krzysztof Ciepliński, ul.Legionów 38, 08-400 Garwolin
591.Rafał Drozd, ul.Legionów 44/2A, 08-400 Garwolin
592.Bożena Kurowicka, ul.Legionów 44A, 08-400 Garwolin
593.Joanna Kurowicka - Zowczak, ul.Legionów 44A, 08-400 Garwolin
594.Jan Kurowicki, ul.Legionów 44A, 08-400 Garwolin
595.Agnieszka Śliwecka, ul.Legionów 44A/12, 08-400 Garwolin
596.Zbigniew Widelski, ul.Legionów 44, 08-400 Garwolin
597.Tadeusz Winiarek , ul.Legionów 44, 08-400 Garwolin
598.Mieczysław Żak, ul.Legionów 44, 08-400 Garwolin
599.Tomasz Cieliszak, ul.Kwiatkowskiego 3, 21-400 Łuków
600.Waldemar Domański, ul.Świderska 33A, 21-400 Łuków
601.Marek Pucyk, ul.Staropijarska 6C, 21-400 Łuków
602.Ewa Zakusiło, ul.Kwiatkowskiego 5, 21-400 Łuków
603.Bartosz Chyliński, ul.Kościuszki 25, 05-300 Mińsk Mazowiecki
604.Marek Dargas, ul.Warszawska 111/2, 05-300 Mińsk Mazowiecki
605.Tadeusz Gańko, ul.Kościuszki 13 lok. 19 i 20, 05-300 Mińsk Mazowiecki
606.Oleg Goleniewski, ul.Kościuszki 25, 05-300 Mińsk Mazowiecki
607.Anna Jachymek, ul.Konstytucji 3-go Maja 2/114, 05-300 Mińsk Mazowiecki
608.Dorota Jachymek, ul.Konstytucji 3-go Maja 2/114, 05-300 Mińsk Mazowiecki
609.Jerzy Jachymek, ul.Konstytucji 3-go Maja 2/114, 05-300 Mińsk Mazowiecki
610.Katarzyna Korneluk - Kowalczyk, ul.Kościuszki 13 lok. 48, 05-300 Mińsk Mazowiecki
611.Dorota Malinowska, ul.Świętokrzyska 57, 05-300 Mińsk Mazowiecki
612.Marianna Rokicka - Malinowska, ul.Świętokrzyska 57, 05-300 Mińsk Mazowiecki
613.Henryk Malinowski, ul.Warszawska 111/21, 05-300 Mińsk Mazowiecki
614.Mirosław Mirkowski, ul.Kościuszki 25, 05-300 Mińsk Mazowiecki
615.Dorota Piątkowska, ul.Kościuszki 14 lok. U14, 05-300 Mińsk Mazowiecki
616.Piotr Jackiewicz, ul.Kościuszki 14 lok. U14, 05-300 Mińsk Mazowiecki
617.Elżbieta Rydzewska - Piotrkowicz, ul.11-go Listopada 15, 05-300 Mińsk Mazowiecki
618.Daniel Wiśniewski, ul.Kościuszki 14 lok. U12, 05-300 Mińsk Mazowiecki
619.Stanisław Gerlach, ul.Spółdzielcza 26, 21-200 Parczew
620.Andrzej Luty, ul.Wolności 1, 21-300 Radzyń Podlaski
621.Paweł Szych, ul.Wyszyńskiego 7B lok. 5, 21-300 Radzyń Podlaski
622.Hanna Andraszek, ul.Biskupa Świrskiego 14/19, 08-110 Siedlce
623.Monika Charatynowicz, ul.Piłsudskiego 54, 08-110 Siedlce
624.Ryszard Czwarnog, ul.Biskupa Świrskiego 14, 08-110 Siedlce
625.Krzysztof Kosno, ul.Biskupa Świrskiego 40, 08-110 Siedlce
626.Ryszard Kryński, ul.Biskupa Świrskiego 8, 08-110 Siedlce
627.Stanisław Moczybrodzki, ul.Biskupa Świrskiego 14/19, 08-110 Siedlce
628.Andrzej Murek, ul.Piłsudskiego 7, 08-110 Siedlce
629.Janusz Parapura, ul.Krótka 3, 08-110 Siedlce
630.Emilia Pawlikowska, ul.Biskupa Świrskiego 29, 08-110 Siedlce
631.Hubert Pawlikowski, ul.Biskupa Świrskiego 29, 08-110 Siedlce
632.Magdalena Rymuza, ul.Biskupa Świrskiego 14, 08-110 Siedlce
633.Anna Sadownik - Maniszewska, ul.Biskupa Świrskiego 8, 08-110 Siedlce
634.Feliks Sadownik, ul.Biskupa Świrskiego 8, 08-110 Siedlce
635.Janusz Steć, ul.Biskupa Świrskiego 8, 08-110 Siedlce
636.Piotr Steć, ul.Orzeszkowej 4/2, 08-110 Siedlce
637.Joanna Strus, ul.Piłsudskiego 54, 08-110 Siedlce
638.Grzegorz Styrna, ul.Piłsudskiego 54, 08-110 Siedlce
639.Lesław Troć, ul.Biskupa Świrskiego 8, 08-110 Siedlce
640.Wojciech Troszkiewicz, ul.Piłsudskiego 7, 08-110 Siedlce
641.Tadeusz Tyszuk, ul.Biskupa Świrskiego 40, 08-110 Siedlce
642.Marek Ułasiuk, ul.Biskupa Świrskiego 39, 08-110 Siedlce
643.Tomasz Waldziński, ul.Piłsudskiego 35/1, 08-110 Siedlce
644.Maciej Wiktorzak, ul.Piłsudskiego 7, 08-110 Siedlce
645.Jacek Witczuk, ul.Biskupa Świrskiego 40, 08-110 Siedlce
646.Sylwester Zabuski, ul.Biskupa Świrskiego 8, 08-110 Siedlce
647.Marcin Arasim, ul.Wolniści 18, 08-300 Sokołów Podlaski
648.Janusz Murawski, ul.Wolniści 21, 08-300 Sokołów Podlaski
649.Krzysztof Supeł, ul.Zwyciestwa 2, 07-100 Węgrów
650.Andrzej Szarko, ul.Zwyciestwa 4/2, 07-100 Węgrów
651.Marek Baranowicz, ul.Jagiellońska 24/15, 70-364 Szczecin
652.Zbigniew Barwina, ul.Więckowskiego 7/14, 70-431 Szczecin
653.Edward Błaszak , ul.Szczecińska 9 lok. 109, 74-100 Gryfino
654.Krzysztof Gurbin, ul.Felczaka 17/3, 71-417 Szczecin
655.Gabriela Halla, ul.Felczaka 11, 71-417 Szczecin
656.Waldemar Juszczak, ul.Niepodległości 17, 70-412 Szczecin
657.Ewelina Kamińska , ul.Wojska Polskiego 2, 70-471 Szczecin
658.Ewa Klimczewska, ul.Czarnieckiego 4A/3, 73-110 Stargard Szczeciński
659.Joanna Klukowska, ul.Czarnieckiego 4A/3, 73-110 Stargard Szczeciński
660.Marcin Kowalski, ul.Pl. Zgody 1, 70-472 Szczecin
661.Anna Krzyżankiewicz, ul.Pl. Batorego 3, 70-207 Szczecin
662.Joanna Lange - Gutarowicz , ul.Jagiellońska 90/4, 70-437 Szczecin
663.Michał Lizak, ul.Bohaterów Getta Warszawskiego 1/4, 70-302 Szczecin
664.Krzysztof Ławrynowicz, ul.Jagiellońska 90/7, 70-437 Szczecin
665.Marta Madej, ul.Rayskiego 26/6, 70-442 Szczecin
666.Martyna Maciejewska - Przyłucka , ul.Owocowa 4B/2A, 70-213 Szczecin
667.Michał Marszał, ul.Małkowskiego 30/B3, 70-304 Szczecin
668.Monika Matusz - Michna , ul.Czarnieckiego 4A/3, 73-110 Stargard Szczeciński
669.Zdzisław Mikucki , ul.Niepodległości 44 , 73-150 Łobez
670.Robert Olejnik, ul.Piłsudskiego 64/A, 73-110 Stargard Szczeciński
671.Arkadiusz Olszewski , ul.Tkacka 6, 70-556 Szczecin
672.Sławomir Rycielski , ul.Kaszubska 43, 70-227 Szczecin
673.Piotr Salitra, ul.Bolesława Śmiałego 47/13, 70-350 Szczecin
674.Krzysztof Tumielewicz , ul.Bogusława 5/3, 70-440 Szczecin
675.Zbigniew Wierzbiński, ul.Al. Papieża Jana Pawła II 6, 70-415 Szczecin
676.Krystyna Winkler - Marecka, ul.Pl. Lotników 6/4, 70-414 Szczecin
677.Grzegorz Wołek, ul.Pl. Zgody 1, 70-472 Szczecin
678.Małgorzata van der Vinne, ul.Rydla 46A, 70-783 Szczecin
679.Małgorzata Zielińska, ul.Czarnieckiego 4A/3, 73-110 Stargard Szczeciński
680.Michał Żuraw, ul.Jagiellońska 90/7, 70-437 Szczecin
681.Maciej Krzyżanowski, ul.Łokietka 6/13, 70-254 Szczecin
682.Mariola Świderska, ul.Rayskiego 26/6, 70-442 Szczecin
683.Katarzyna Matlak, ul.Stoisława 3/3, 70-223 Szczecin
684.Kacper Matlak, ul.Stoisława 3/3, 70-223 Szczecin
685.Jan Kubiak, ul.Niepodległości 17, 70-412 Szczecin
686.Filia Kancelarii Adwokackiej , ul.11-go Listopada 1A, 72-300 Gryfica
687.Krzysztof Biront, ul.Rynek 36, 58-200 Dzierżoniów
688.Wojciech Biegański, ul.Mickiewicza 12, 58-500 Jelenia Góra
689.Tomasz Bokszczanin, ul.Różana 1, 58-100 Świdnica
690.Mirosław Chycki, ul.Rynek 21-22/7, 57-200 Ząbkowice Ślśkie
691.Anna Dubicka, ul.Mickiewicza 12, 58-500 Jelenia Góra
692.Dorota Gembara, ul.Al. Niepodległości 7/3, 57-200 Ząbkowice Ślśkie
693.Stanisław Gnat, ul.Al. Niepodległości 7, 57-200 Ząbkowice Ślśkie
694.Tatiana Olga Gnat - Pigan, ul.Al. Niepodległości 7, 57-200 Ząbkowice Ślśkie
695.Romuald Iwanow, ul.Mickiewicza 12, 58-500 Jelenia Góra
696.Grzegorz Janisławski, ul.Mickiewicza 12, 58-500 Jelenia Góra
697.Aleksander Jaśniowski, ul.Bankowa 32, 58-500 Jelenia Góra
698.Łukasz Klempouz, ul.Mickiewicza 12, 58-500 Jelenia Góra
699.Maciej Jerzy Kołaczyński, ul.Słowackiego 8, 58-300 Wałbrzych
700.Jerzy Lachowicz, ul.Mickiewicza 12, 58-500 Jelenia Góra
701.Janusz Łysiak, ul.Kaszubska 4, 59-700 Bolesławiec
702.Małgorzata Magiera, ul.Kotlarska 6-8/4, 58-100 Świdnica
703.Marcin Magiera, ul.Kotlarska 6-8/4, 58-100 Świdnica
704.Andrzej Pawlikowski, ul.Łukowa 1/1, 58-100 Świdnica
705.Ewa Piątek, ul.Al. Niepodległości 7/6, 57-200 Ząbkowice Ślśkie
706.Joanna Sieradzan-Bak, ul.Słowackiego 8, 58-300 Wałbrzych
707.Przemysław Sulima, ul.Słowackiego 8, 58-300 Wałbrzych
708.Agata Szywała, ul.Rynek 27/2A, 58-100 Świdnica
709.Barbara Tumidalska - Człapa, ul.Słowackiego 13/5, 58-300 Wałbrzych
710.Anna Zaskórska - Nowicka, ul.Grottgera 5/1, 58-500 Jelenia Góra
711.Marek Żegnałek, ul.Dmowskiego 22, 58-300 Wałbrzych
712.Krystyna Adamczyk, ul.Al. Szucha 2/4 lok. 38, 00-582 Warszawa
713.Veronica Afewu, ul.Krucza 41/43 lok. 68, 00-525 Warszawa
714.Anna Balik, ul.Białostocka 4 lok. 201, 03-741 Warszawa
715.Jarosław Belowski, ul.Mokotowska 17 lok. 11, 00-640 Warszawa
716.Anna Bendza, ul.Długa 23/25 lok. 229, 02-238 Warszawa
717.Iwona Bera, ul.Grażyny 13 lok. 302, 02-548 Warszawa
718.Beata Białek, ul.Długa 23/25 lok. 229, 02-238 Warszawa
719.Agnieszka Bisko - Kowalska, ul.Al. Jana Pawła II 80 lok. C10, 00-175 Warszawa
720.Natalia Borowiecka, ul.Wilcza 33 lok. 28, 00-544 Warszawa
721.Katarzyna Chadysz, ul.Mokotowska 67 lok. 20, 00-530 Warszawa
722.Łukasz Cymerman, ul.Wilcza 44 lok. 7, 00-679 Warszawa
723.Edyta Dąbrowska - Ziemka, ul.Wiejska 13/5, 00-480 Warszawa
724.Bartłomiej Dobosiewicz, ul.Lwowska 8 lok. 20, 00-658 Warszawa
725.Bożena Dobrzyńska, ul.Polna 22 lok. 16, 00-630 Warszawa
726.Marta Duda, ul.Wilcza 33/28, 00-544 Warszawa
727.Magdalena Fertak, ul.Kasprowicza 81/85 lok. B, 01-836 Warszawa
728.Katarzyna Gajowniczek - Pruszyńska, ul.Wielicka 43 lok. 10, 02-657 Warszawa
729.Piotr Gładki, ul.1-go Maja 5, 96-500 Sochaczew
730.Paweł Gorlewski, ul.Al. Jerozolimskie 29 lok. 6, 00-508 Warszawa
731.Agnieszka Gurgul - Zdebska, ul.Wiejska 13/5, 00-480 Warszawa
732.Marek Harasiuk, ul.Marymoncka 139 lok. 47, 01-946 Warszawa
733.Jarosław Jasiński, ul.Rybickiego 8 lok. 223, 96-100 Skierniewice
734.Artur Jędrych, ul.Al. Jerozolimskie 133 lok. 51, 02-304 Warszawa
735.Monika Kabala, ul.Wielicka 43 lok. 10, 02-657 Warszawa
736.Jolanta Kasprzak, ul.Żelazna 68, 00-866 Warszawa
737.Mirosława Kawałowska - Szumańska, ul.Białobrzeska 36 lok. 10, 02-341 Warszawa
738.Adam Kośnik, ul.1-go Maja 108, 96-300 Żyrardów
739.Łukasz Kowalski, ul.Kijowska 11, 03-743 Warszawa
740.Adam Krassowski, ul.Madalińskiego 42 lok. 66, 02-540 Warszawa
741.Alicja Lachowska, ul.Al. Jerozolimski 155 lok. 69, XI piętro, 02-326 Warszawa
742.Justyna Lenart, ul.Konopnickiej 6 lok. 217, 00-491 Warszawa
743.Grzegorz Ługowski, ul.Plastyczna 25 lok. 9, 02-449 Warszawa
744.Wiesław Majewski, ul.Ogrodowa 53/1, 00-873 Warszawa
745.Dorota Malanowska, ul.Ładysława 8 lok. 10, 02-066 Warszawa
746.Marta Mężyńska - Lubiejewska, ul.Terespolska 4 lok. 330, 03-813 Warszawa
747.Piotr Młynarczyk, ul.Politechniczna 4, 05-110 Jabłonna
748.Dagmara Nakonieczna - Wójcicka, ul.Al. Jerozolimskie 11/19, 00-508 Warszawa
749.Filip Niemczyk, ul.Madalińskiego 42 lok. 66, 02-540 Warszawa
750.Grażyna Olender, ul.Opaczewska 43 m. 61, 02-201 Warszawa
751.Barbara Orłowska, ul.Sulejkowska 42 lok. 2, 04-157 Warszawa
752.Radosław Orzechowski, ul.Żelazna 68, 00-866 Warszawa
753.Piotr Panek, ul.Puławska 12/14, 02-566 Warszawa
754.Anna Rurarz, ul.Ciołka 13 lok. 210, 01-455 Warszawa
755.Beata Rybicka, ul.Al. Niepodległości 225 lok. 11, 02-087 Warszawa
756.Robert Rynkun - Werner, ul.Puławska 10 lok. 26, 02-566 Warszawa
757.Bogumił Sieczkowski, ul.Legionów 93/95, 91-072 Łódź
758.Piotr Staniec, ul.Al. Solidarności 82A lok. 1, 01-003 Warszawa
759.Marek Stusiński, ul.Sosnowa 11, 06-300 Przasnysz
760.Radosław Szymański, ul.Banderii 4/346, 01-164 Warszawa
761.Krzysztof Świeczkowski, ul.Gomulickiego 23, 07-410 Ostrołęka
762.Aleksandra Tarasek - Zatyka, ul.Sienkiewicza 10 lok. 204, 05-120 Legionowo
763.Marcin Wachowski, ul.Mokotowska 17 lok. 11, 00-640 Warszawa
764.Karolina Wąsik, ul.Wilcza 33 lok. 28, 00-544 Warszawa
765.Magdalena Węgiel - Kowalska, ul.Wyszyńskiego 6A lok. 2, 05-420 Józefów
766.Małgorzata Wietrzykowska, ul.Wilcza 22 lok. 3, 00-544 Warszawa
767.aplikanci adwokaccy Kancelaria Adwokacka Giertych i Partnerzy , ul.Nowy Świat 35 lok. 4, 00-029 Warszawa
768.Andrzej Wiśniewski, ul.Warszawska 32B/28, 05-500 Piaseczno
769.Hanna Woś - Dewińska, ul.Bracka 20/5, 00-028 Warszawa
770.Bartłomiej Wróblewski, ul.Al. Solidarności 53 lok. 25, 03-402 Warszawa
771.Anna Załęska, ul.Andersa 26, 00-201 Warszawa
772.Rafał Zawalski, ul.Pl. Grzybowski 10 lok. 25, 00-104 Warszawa
773.Justyna Zielińska, ul.Konopnickiej 6 lok. 218, 00-491 Warszawa
774.Magdalena Gawińska , ul.Filtrowa 30 lok. 24 , 02-032 Warszawa
775.Michał Wójtowicz, ul.Al. Jana Pawła II 61 lok. 122, 01-031 Warszawa
776.Diana Sienkiewicz, ul.Al. Jana Pawła II 61 lok. 122, 01-031 Warszawa
777.Barbara Moczydłowska, ul.Jana Pawła II 12D, 05-250 Radzymin
778.Edyta Rudnik, ul.Jana Pawła II 12D, 05-250 Radzymin
779.Łukasz Chojnowski, ul.Jana Pawła II 12D, 05-250 Radzymin
780.Sławomir Rudnik, ul.Jana Pawła II 12D, 05-250 Radzymin
781.Aleksander Kowzan, ul.Jana Pawła II 25 lok. 14, 05-077 Stara Miłosna
782.Alojzy Policiński, ul.Jana Pawła II 25 lok. 14, 05-077 Stara Miłosna
783."Dewey & LeBoeuf Grzesiak Sp. K." , ul.Książęca 4, 00-498 Warszawa
784."Gorzkiewicz & Buczkowski Sp. P." , ul.Rolna 195, 02-729
785."Korzan - Sobieraj Kłapkowski Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. K." , ul.Górnośląska 7B lok. 1, 00-443 Warszawa
786."Radwan-Röhrenschef Sp. K." , ul.Nowogrodzka 11, 00-513 Warszawa
787."Sikorski & Majewski Spółka adwokacka Sp. C." , ul.Nowogrodzka 48, 00-695 Warszawa
788.Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie , ul.Al. Ujazdowskie 49, 00-536 Warszawa
789.Andrzej Malicki, ul.Sądowa 4, 50-046 Wrocław
790.Barbara Józefowicz - Olczyk, ul.Sądowa 4, 50-046 Wrocław
791.Anna Strumpf - Rybicka, ul. Tadeusza Kościuszki 7/5, 50-037 Wrocław
792.Magdalena Kramkowska - Rysiewicz, ul.Tadeusza Kościuszki 7/5, 50-037 Wrocław
793.Barbara Polańska, ul.Sądowa 4, 50-046 Wrocław
794.Sławomir Krześ, ul.Sądowa 4, 50-046 Wrocław
795.Izabela Haÿduk - Hawrylak, ul.Sokolnicza 5/51, 53-676 Wrocław
796.Sławomir Dusza, ul.Kazimierza Wielkiego 29A/408, 50-077 Wrocław
797.Lech Adamczyk, ul.Sądowa 4, 50-046 Wrocław
798.Wojciech Osipacz, ul.Walerego Sławka 3, 51-690 Wrocław
799.Maciej Michalski, ul.Rynek 25, 59-400 Jawor
800.Patrycja Dąbkiewicz, ul.Wjazdowa 2, 59-220 Legnica
801.Aleksandra Pasternak - Minkus, ul.Sikorskiego 13/7, 67-200 Głogów
802.Tomasz Repucho, ul.Kazimierza Wielkiego 29A/407, 50-077 Wrocław
803.Karolina Pieczykolan, ul.Św. Jadwigi 11A/1, 55-100 Trzebnica
804.Monika Łuchniak, ul.Grabiszyńska 163/131, 53-439 Wrocław
805.Katarzyna Kamienowska, ul.Marszałka J. Piłsudskiego 3/11, 50-048 Wrocław
806.Agnieszka Moszczyńska, ul.Marszałka J. Piłsudskiego 3/11, 50-048 Wrocław
807.Ewa Ładomirska - Kocik, ul.Sądowa 4, 50-046 Wrocław
808.Katarzyna Łata, ul.Marszałka J. Piłsudskiego 1/6, 50-048 Wrocław
809.Szymon Filek, ul.Marszałka J. Piłsudskiego 1/6, 50-048 Wrocław
810.Marcin Zając, ul.Tęczowa 4/3, 53-602 Wrocław
811.Ryszard Kramkowski, ul.Kościuszki 7, 50-037 Wrocław
812.Paweł Grzegorczyk, ul.Św. Jadwigi 7 p. 109, 55-100 Trzebnica
813.Janusz Hoszowski, ul.Sądowa 4, 50-046 Wrocław
814.Barbara Jolanta Grzybowska, ul.Tęczowa 18/3, 53-602 Wrocław
815.Aleksander Sikorski, ul.Sądowa 4, 50-046 Wrocław
816.Beata Foremniak - Szadura, ul.Braniborska 38/40 lok.12, 53-680 Wrocław
817.Magdalena Kolenda, ul.Łąkowa 4/1, 50-036 Wrocław
818.Anna Babiak, ul.Strzegomska 42D/1, 53-611 Wrocław
819.Paweł Klinger, ul.Strzegomska 42D/1, 53-611 Wrocław
820.Roma Hładyłowicz, ul.Sądowa 4, 50-046 Wrocław
821.Zbigniew Król, ul.Jaworzyńska 261, 59-220 Legnica
822.Zbigniew Król , ul.Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław
823.Zbigniew Król, ul.Żeromskiego 16, 58-400 Kamienna Gora
824.Aneta Skalik, ul.Inowrocławska 17/7, 53-653 Wrocław
825.Marcin Groński, ul.Wałbrzyska 43/1, 52-314 Wrocław
826.Stanisław Kuchta, ul.Wałbrzyska 43/1, 52-314 Wrocław
827.Małgorzata Zębala - Echchaoui, ul.Sądowa 4 pokój 26, 50-046 Wrocław
828.Justyna Kielczyk, ul.Rynek 8-9, 68-200 Żary
829.Zofia Karkowska - Żaba, ul.Papierników 9, 66-470 Kostrzyn n/O
830.Anna Kowalska, ul.Papierników 9, 66-470 Kostrzyn n/O
831.Alicja Skibicka, ul.Papierników 9, 66-470 Kostrzyn n/O
832.Janusz Stefańczyk, ul.Katedralna 5 , 66-500 Strzelce Krajeńskie
833.Julia Szymańska, ul.30-go stycznia 47/2, 66-300 Międzyrzecz
834.Sebastian Kordel, ul.Pod Filarami 4/2, 65-068 Zielona Góra
835.Marek Kotyński, ul.Podchorążych 1 , 69-100 Słubice
836.Piotr Brzozowski, ul.Pl. Pocztowy 7/2, 65-062 Zielona Góra
837.Henryk Kalmarczyk, ul.Wyzwolenia 19B/11, 66-500 Strzelce Krajeńskie
838.Agnieszka Kędzierska, ul.Kilińskiego 1/6, 67-400 Wschowa
839.Dorota Trzcińska, ul.Kasprowicza 11/1, 65-001 Zielona Góra
840.Maksymilian Wanago, ul.Dąbrówki 24 lok. 2.21, 69-100 Słubice
841.Tomasz Rzepka, ul.Al. Konstytucji 3-go Maja 1, 65-805 Zielona Góra
842.Łukasz Mrowiec, ul.Al. Konstytucji 3-go Maja 1, 65-805 Zielona Góra
843.Radosław Jasiński, ul.Al. Konstytucji 3-go Maja 1, 65-805 Zielona Góra
844.Magdalena Hęćka, ul.Sobieskiego 4-6/5, 65-071 Zielona Góra
845.Małgorzata Jasińska, ul.Grottgera 25/4, 65-001 Zielona Góra
846.Zuzanna Aszeberg, ul.Kosynierów Gdyńskich 90/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski
847.Barbara Małusecka, ul.Podwale 12 , 68-200 Żary
848.Kazimiera Łotocka - Korkuś, ul.Rynek 30, 68-200 Żary

Inne artykuły

"Małe" Księgi Wieczyste

10.10.2017

Pracy urzędników wieczy­stoksięgowych nie można porównywać z pracą pracowni­ków wydziałów procesowych. Zgodnie z przepisami pracownicy tylko Wydziału Ksiąg Wieczystych mogą sporządzać projekty wpisów w księgach wie­czystych, czyli zajmują się...

Czy krycie suki psem, którego właściciel zapomniał zapłacić składki na ZKwP, jest wykroczeniem?

09.10.2017

Czy umowa na krycie suki psem, którego pani nie zapłaciła składek na ZKwP (Związek Kynologiczny w Polsce) jest ważna — no i czy taka sytuacja nie narusza ustawowego zakazu rozmnażania psów nierasowych? (wyrok Sądu Rejonowego w Wieluniu z 15 marca...

Gwizdanie zgodnie z duchem sportu

02.10.2017

Istotą bezstronnego rozstrzygania sporu jest równe traktowanie jego stron. Tę równość w założeniu ma zapewniać ścisłe uregulowanie procedury postępowania, czyli przepisów określających jak prowadzić należy postępowanie przed sądem. Dzięki...

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.