Środa 18 października 2017 Wydanie nr 3523

Oddaj pluszaka dla dzieciaka - policyjna akcja

29.12.2009 / ebos/kgp Oddaj pluszaka dla dzieciaka - policyjna akcja  

Efekt policyjnej akcji zaskoczył wszystkich. Setki przekazanych pluszaków razem ze słodyczami trafiły do najmłodszych pacjentów szpitala. Policjantom towarzyszył 6 - letni Marcel, który został honorowym funkcjonariuszem lubińskiej policji.

Ponad dwa miesiące temu lubińscy funkcjonariusze ogłosili akcję "Oddaj pluszaka dla dzieciaka". Maskotki miały trafić do chorych dzieci. Ku zaskoczeniu na odzew nie trzeba było długo czekać. Pluszaki przekazywali pracownicy z różnych zakładów. Co ciekawe przynosiły je także same dzieci. Niektóre z nich przychodziły z rodzicami, oddając własne przytulanki.

23 grudnia br. nadszedł czas ich przekazania. Misie, słonie, serduszka, renifery i inne maskotki trafiły do najmłodszych pacjentów Szpitala Miejskiego przy ul. Bema. W takim dniu wśród policjantów nie mogło zabraknąć również najmłodszego z nich, 6 - letniego st. asp. Marcela Potockiego. Chłopiec razem z Niebieskim Mikołajem wyruszył wspierać dzieci.

W grudniu lubińscy policjanci razem z jedną z fundacji działających na rzecz dzieci, spełnili marzenie małego Marcela. Chłopiec został honorowym funkcjonariuszem lubińskiej policji.

Inne artykuły

Czy krycie suki psem, którego właściciel zapomniał zapłacić składki na ZKwP, jest wykroczeniem?

09.10.2017

Czy umowa na krycie suki psem, którego pani nie zapłaciła składek na ZKwP (Związek Kynologiczny w Polsce) jest ważna — no i czy taka sytuacja nie narusza ustawowego zakazu rozmnażania psów nierasowych? (wyrok Sądu Rejonowego w Wieluniu z 15 marca...

Gwizdanie zgodnie z duchem sportu

02.10.2017

Istotą bezstronnego rozstrzygania sporu jest równe traktowanie jego stron. Tę równość w założeniu ma zapewniać ścisłe uregulowanie procedury postępowania, czyli przepisów określających jak prowadzić należy postępowanie przed sądem. Dzięki...

"Małe" Księgi Wieczyste

10.10.2017

Pracy urzędników wieczy­stoksięgowych nie można porównywać z pracą pracowni­ków wydziałów procesowych. Zgodnie z przepisami pracownicy tylko Wydziału Ksiąg Wieczystych mogą sporządzać projekty wpisów w księgach wie­czystych, czyli zajmują się...

Jak pracować z więźniem - ojcem, żeby stał się tatą?

19.09.2017

Można zaryzykować twierdzenie, że z ponad 71 tys. mężczyzn przebywających w jednostkach penitencjarnych większość stanowią ojcowie. Czy są na tyle specyficzną grupą, że należy z nimi pracować w sposób szczególny? Zapytaliśmy o to mł. chor...

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.