Poniedziałek 23 października 2017 Wydanie nr 3528

Poszukiwani rodzice lub opiekunowie dziecka znalezionego w Bytomiu

27.04.2010 / ebos/kwp katowice Poszukiwani rodzice lub opiekunowie dziecka znalezionego w Bytomiu  

Policjanci z Bytomia poszukują rodziców bądź opiekunów rocznego chłopca, którego odnalazł w okolicy parku w Bytomiu - Łagiewnikach, przejeżdżający tamtędy rowerzysta. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji tożsamości chłopca i jego rodziców, bądź opiekunów, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Bytomia lub z najbliższą jednostką Policji pod numerami alarmowymi 112 i 997.

Wczoraj tuż przed 15.00 przejeżdżający ul. św. Piotra rowerzysta zauważył stojący na poboczu wózek, w którym leżało małe dziecko. Ponieważ w najbliższej okolicy nie zauważył nikogo dorosłego, zainteresował się losem zajadającego się czekoladą, około rocznego chłopczyka. Przebywające w okolicy matki bawiących się dzieci, nie zwróciły uwagi na to, skąd wziął się w tym miejscu wózek z dzieckiem i nie wiedziały, kto go tam zostawił. Wezwany na miejsce patrol z Komisariatu III zaopiekował się chłopcem, którego przewieziono na badania do szpitala, a następnie przekazano pod opiekę wychowawców jednego z bytomskich domów dziecka.

Nadal trwają poszukiwania prawnych opiekunów chłopca. Na zdjęciach prezentujemy ubiór chłopca, a także wózek, w którym się znajdował w chwili jego odnalezienia.

Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji tożsamości chłopca i jego rodziców bądź opiekunów, proszone są o pilny kontakt z policjantami KMP w Bytomiu przy ul. Powstańców Warszawskich 74 pod numerem tel. (032) 388 82 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerami tel. alarmowych 112 i 997.

Inne artykuły

"Małe" Księgi Wieczyste

10.10.2017

Pracy urzędników wieczy­stoksięgowych nie można porównywać z pracą pracowni­ków wydziałów procesowych. Zgodnie z przepisami pracownicy tylko Wydziału Ksiąg Wieczystych mogą sporządzać projekty wpisów w księgach wie­czystych, czyli zajmują się...

Czy krycie suki psem, którego właściciel zapomniał zapłacić składki na ZKwP, jest wykroczeniem?

09.10.2017

Czy umowa na krycie suki psem, którego pani nie zapłaciła składek na ZKwP (Związek Kynologiczny w Polsce) jest ważna — no i czy taka sytuacja nie narusza ustawowego zakazu rozmnażania psów nierasowych? (wyrok Sądu Rejonowego w Wieluniu z 15 marca...

Gwizdanie zgodnie z duchem sportu

02.10.2017

Istotą bezstronnego rozstrzygania sporu jest równe traktowanie jego stron. Tę równość w założeniu ma zapewniać ścisłe uregulowanie procedury postępowania, czyli przepisów określających jak prowadzić należy postępowanie przed sądem. Dzięki...

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.