Piątek 20 października 2017 Wydanie nr 3525

PILNE! Poszukiwany za śmiertelne pobicie 1,5 rocznego synka - ZDJĘCIE

26.08.2010 / ebos/kgp <b>PILNE! Poszukiwany za śmiertelne pobicie 1,5 rocznego synka - ZDJĘCIE</b>  

Policjanci z Elbląga szukają 24-letniego Tomasza Michalaka. Mężczyzna pobił swojego 1,5 rocznego syna. Chłopiec zmarł z powodu ciężkich obrażeń w miniony poniedziałek, w jednym z mieszkań w Elblągu. Poszukiwanemu listem gończym grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.


Tomasz Michalak s. Bogusława i Barbary, ur. 17. 03. 1986 r. w Elblągu poszukiwany jest na podstawie art. 280§3kpk, listu gończego sygn. akt IIK 29/10 wydanego przez Sąd Okręgowy w Elblągu, za przestępstwo z art. 156§1.pkt 2 i §3kk.

Jeżeli mężczyzna usłyszy zarzut dokonania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego następstwem była śmierć, wówczas 24-latek najbliższe 12 lat może spędzić w więzieniu.

Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu poszukiwanego 24-latka o kontakt pod numerem telefonu alarmowego 997, z tel. komórkowego 112.

Wszelkie informacje zmierzające do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego można również podawać anonimowo za pomocą linku „przekaż informację” znajdującego się na stronie internetowej elbląskiej komendy www.elblag.policja.gov.pl

Inne artykuły

"Małe" Księgi Wieczyste

10.10.2017

Pracy urzędników wieczy­stoksięgowych nie można porównywać z pracą pracowni­ków wydziałów procesowych. Zgodnie z przepisami pracownicy tylko Wydziału Ksiąg Wieczystych mogą sporządzać projekty wpisów w księgach wie­czystych, czyli zajmują się...

Czy krycie suki psem, którego właściciel zapomniał zapłacić składki na ZKwP, jest wykroczeniem?

09.10.2017

Czy umowa na krycie suki psem, którego pani nie zapłaciła składek na ZKwP (Związek Kynologiczny w Polsce) jest ważna — no i czy taka sytuacja nie narusza ustawowego zakazu rozmnażania psów nierasowych? (wyrok Sądu Rejonowego w Wieluniu z 15 marca...

Gwizdanie zgodnie z duchem sportu

02.10.2017

Istotą bezstronnego rozstrzygania sporu jest równe traktowanie jego stron. Tę równość w założeniu ma zapewniać ścisłe uregulowanie procedury postępowania, czyli przepisów określających jak prowadzić należy postępowanie przed sądem. Dzięki...

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.