Czwartek 19 października 2017 Wydanie nr 3524

Poszukiwana zaginiona 9-letnia dziewczynka-ZDJĘCIE

29.11.2010 / ebos/kgp <b>Poszukiwana zaginiona 9-letnia dziewczynka-ZDJĘCIE</b>  

Biuro SIRENE Czechy zwróciło się do Wydziału Koordynacji Poszukiwań Międzynarodowych BMWP KGP z prośbą o rozpropagowanie informacji o zaginionej 9-letniej obywatelce Czech. Jak informuje strona czeska, pomimo intensywnych poszukiwań dziewczynki, do tej pory nie udało się ustalić jej miejsca pobytu. Policja czeska nie wyklucza, że dziewczynka mogła zostać porwana.

JANATKOVA Anna zaginęła w dn. 13.10.2010 r. w Pradze, ostatni raz widziana była w dn. zaginięcia o godz. 13:15, kiedy wracała ze szkoły. Mimo szeroko obejmujących poszukiwań wciąż nic nie wiadomo na temat jej miejsca pobytu, ani okoliczności zaginięcia. Przeszukiwania okolic miejsca, w którym dziewczynka była widziana po raz ostatni nie dały rezultatu. Policja czeska nie wyklucza, że Anna JANATKOVA mogła zostać porwana, wciąż trwają ustalenia w tej sprawie.

Sprawa zaginięcia dziewczynki w Czechach jest bardzo medialna, w związku z tym Biuro SIRENE Czechy zwróciło się do swoich odpowiedników w Polsce, Niemczech, Austrii oraz Słowacji o podanie wiadomości o zaginięciu dziewczynki w mediach.

Anna JANATKOVA ur. 26.08.2001 r.

Rysopis zaginionej:

wzrost: 120-125 cm

waga: 20 kg

sylwetka: szczupła

oczy: niebieskie

włosy: blond, długie opadające na ramiona

W dniu zaginięcia ubrana była w szarą kurtkę z biało-czerwonym paskiem typu anorak, o długości poniżej pleców; wełniany sweter z czerwonymi guzikami z rękawami dł. 3/4; pod swetrem miała żółtą koszulkę z aplikacją z koralików w kształcie misia; spodnie typu jeans koloru granatowego; czarne buty; chustka typu "arafatka" kolor fioletowo-czarny; kolczyki w kształcie kropli z białego złota z małym kamykiem w środku.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu dziewczynki, prosimy o kontakt pod numerami telefonów 997 lub 112.

Inne artykuły

Czy krycie suki psem, którego właściciel zapomniał zapłacić składki na ZKwP, jest wykroczeniem?

09.10.2017

Czy umowa na krycie suki psem, którego pani nie zapłaciła składek na ZKwP (Związek Kynologiczny w Polsce) jest ważna — no i czy taka sytuacja nie narusza ustawowego zakazu rozmnażania psów nierasowych? (wyrok Sądu Rejonowego w Wieluniu z 15 marca...

Gwizdanie zgodnie z duchem sportu

02.10.2017

Istotą bezstronnego rozstrzygania sporu jest równe traktowanie jego stron. Tę równość w założeniu ma zapewniać ścisłe uregulowanie procedury postępowania, czyli przepisów określających jak prowadzić należy postępowanie przed sądem. Dzięki...

"Małe" Księgi Wieczyste

10.10.2017

Pracy urzędników wieczy­stoksięgowych nie można porównywać z pracą pracowni­ków wydziałów procesowych. Zgodnie z przepisami pracownicy tylko Wydziału Ksiąg Wieczystych mogą sporządzać projekty wpisów w księgach wie­czystych, czyli zajmują się...

Jak pracować z więźniem - ojcem, żeby stał się tatą?

19.09.2017

Można zaryzykować twierdzenie, że z ponad 71 tys. mężczyzn przebywających w jednostkach penitencjarnych większość stanowią ojcowie. Czy są na tyle specyficzną grupą, że należy z nimi pracować w sposób szczególny? Zapytaliśmy o to mł. chor...

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.