SQL Error

SQLSTATE[HY000]: General error: 23 Out of resources when opening file '/tmp/#sql_a20_0.MAI' (Errcode: 24 "Too many open files") DESCRIBE visitors_2017_10; /var/www/ebos.pl/index.php at line 91

SQL Error

SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ':)' at line 1 INSERT INTO visitors_2017_10 () VALUES (:); /var/www/ebos.pl/index.php at line 91
Belmondo zatrzymany przez CBŚ
Niedziela 22 października 2017 Wydanie nr 3527

Belmondo zatrzymany przez CBŚ

27.10.2009 / ebos/kgp Belmondo zatrzymany przez CBŚ  

Policjanci Centralnego Biura Śledczego zatrzymali w Otwocku Marka K. ps. Belmondziak. Mężczyzna był od roku poszukiwany listem gończym. Prawdopodobnie to właśnie „Belmondziak” podporządkował sobie zorganizowane grupy przestępcze w Warszawie i na całym Mazowszu. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli 72 telefony komórkowe, które prawdopodobnie służyły do kontaktów z poszczególnymi grupami.

Inne artykuły

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.