Wtorek 17 października 2017 Wydanie nr 3522

Portrety podejrzanych ws. brutalnego mordu 29-latki

14.01.2009 / wp.pl / ebos.pl Portrety podejrzanych ws. brutalnego mordu 29-latki  

Podlaska policja wystosowała apel o pomoc w wyjaśnieniu okoliczności zabójstwa młodej kobiety w Augustowie (Podlaskie). Sprawa jest nierozwiązana od października. Sporządzono portrety pamięciowe dwóch mężczyzn, którzy mogli mieć związek ze zbrodnią.

Zwłoki 29-letniej kobiety znaleziono 14 października ubiegłego roku w rzece Netta. Sekcja zwłok wykazała, że przed śmiercią była brutalnie bita. Obok licznych obrażeń zewnętrznych i wewnętrznych stwierdzono złamanie podstawy czaszki.

Jak podawała wówczas prokuratura, okazało się, że brutalnie pobitą kobietę wrzucono do rzeki, gdy jeszcze żyła.

Kilka dni później zatrzymano mężczyznę podejrzewanego o dokonanie tej zbrodni. Okazało się jednak, że do postawienia zarzutów nie było dostatecznych dowodów.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że zamordowana po raz ostatni była widziana żywa wieczorem w dniu poprzedzającym odnalezienie zwłok. Najprawdopodobniej była wówczas w towarzystwie dwóch mężczyzn. Policyjni technicy opracowali ich portrety pamięciowe, ale dotąd nie udało się ustalić ich tożsamości.

Policja liczy, że uda jej się poprzez media dotrzeć do świadków. Gwarantuje dyskrecję i anonimowość. Wszystkich, którzy mogą pomóc, prosi o kontakt z komendą powiatową policji w Augustowie - tel. (87) 643 93 33 lub z komendą wojewódzką policji w Białymstoku tel. (085) 677 28 00.

Inne artykuły

Czy krycie suki psem, którego właściciel zapomniał zapłacić składki na ZKwP, jest wykroczeniem?

09.10.2017

Czy umowa na krycie suki psem, którego pani nie zapłaciła składek na ZKwP (Związek Kynologiczny w Polsce) jest ważna — no i czy taka sytuacja nie narusza ustawowego zakazu rozmnażania psów nierasowych? (wyrok Sądu Rejonowego w Wieluniu z 15 marca...

Gwizdanie zgodnie z duchem sportu

02.10.2017

Istotą bezstronnego rozstrzygania sporu jest równe traktowanie jego stron. Tę równość w założeniu ma zapewniać ścisłe uregulowanie procedury postępowania, czyli przepisów określających jak prowadzić należy postępowanie przed sądem. Dzięki...

"Małe" Księgi Wieczyste

10.10.2017

Pracy urzędników wieczy­stoksięgowych nie można porównywać z pracą pracowni­ków wydziałów procesowych. Zgodnie z przepisami pracownicy tylko Wydziału Ksiąg Wieczystych mogą sporządzać projekty wpisów w księgach wie­czystych, czyli zajmują się...

Jak pracować z więźniem - ojcem, żeby stał się tatą?

19.09.2017

Można zaryzykować twierdzenie, że z ponad 71 tys. mężczyzn przebywających w jednostkach penitencjarnych większość stanowią ojcowie. Czy są na tyle specyficzną grupą, że należy z nimi pracować w sposób szczególny? Zapytaliśmy o to mł. chor...

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.