Poniedziałek 23 października 2017 Wydanie nr 3528

Poszukiwany sprawca zabójstwa - nożownik z Kołobrzegu

03.07.2008 / ebos/kgp Poszukiwany sprawca zabójstwa - nożownik z Kołobrzegu  

Policjanci z Kołobrzegu poszukują sprawcy zabójstwa, do którego doszło wczoraj przed jednym ze sklepów. Do 63-latka podszedł drugi mężczyzna, który zadał mu cios nożem. Jak się okazało, uderzenie było śmiertelne. Trwają poszukiwania nożownika. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat poszukiwanego mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantami w KPP w Kołobrzegu lub najbliższą jednostką Policji.
Do zdarzenia doszło około godz. 15.30 w Kołobrzegu przy ul. Trzebiatowskiej. Sprawca uciekł w kierunku pobliskich ogródków działkowych. Na miejsce natychmiast skierowana została grupa dochodzeniowo-śledcza z technikami kryminalistyki. Jednocześnie od razu rozpoczęto działania poszukiwawcze za sprawcą. Zaangażowano kilkanaście radiowozów, ponad 40 policjantów z KPP Kołobrzeg, 4 przewodników psów tropiących, policyjny śmigłowiec i policjantów z innych jednostek. Działania były prowadzone do późnych godzin nocnych – przerwano je dopiero po godz. 2.00.

Cały czas trwają intensywne działania dochodzeniowo-śledcze. W ich rezultacie opracowany został portret pamięciowy sprawcy. Nożownikiem był mężczyzna w wieku około 30-40 lat, wzrost 175-180 cm, średnia budowa ciała, ciemne krótkie włosy, jasna karnacja, bez zarostu, ubrany w białą koszulkę z krótkimi rękawkami, ciemne lub granatowe spodnie dresowe z białymi paskami.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje na temat poszukiwanego sprawcy, proszone są o kontakt z komendą powiatową Policji w Kołobrzegu (tel. 94-35-33-511, -512, -540 lub telefon alarmowy 997 oraz 112) lub z najbliższą jednostką Policji. Należy zachować ostrożność, mężczyzna ten może być niebezpieczny. Może mieć przy sobie nóż.

Inne artykuły

"Małe" Księgi Wieczyste

10.10.2017

Pracy urzędników wieczy­stoksięgowych nie można porównywać z pracą pracowni­ków wydziałów procesowych. Zgodnie z przepisami pracownicy tylko Wydziału Ksiąg Wieczystych mogą sporządzać projekty wpisów w księgach wie­czystych, czyli zajmują się...

Czy krycie suki psem, którego właściciel zapomniał zapłacić składki na ZKwP, jest wykroczeniem?

09.10.2017

Czy umowa na krycie suki psem, którego pani nie zapłaciła składek na ZKwP (Związek Kynologiczny w Polsce) jest ważna — no i czy taka sytuacja nie narusza ustawowego zakazu rozmnażania psów nierasowych? (wyrok Sądu Rejonowego w Wieluniu z 15 marca...

Gwizdanie zgodnie z duchem sportu

02.10.2017

Istotą bezstronnego rozstrzygania sporu jest równe traktowanie jego stron. Tę równość w założeniu ma zapewniać ścisłe uregulowanie procedury postępowania, czyli przepisów określających jak prowadzić należy postępowanie przed sądem. Dzięki...

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.