Poniedziałek 23 października 2017 Wydanie nr 3528

Zatrzymani z narkotykami

17.03.2009 / policja.pl / ebos.pl Zatrzymani z narkotykami  

Zwoleńscy kryminalni zatrzymali dziesięciu młodych mężczyzn podejrzanych o posiadanie i rozprowadzanie narkotyków. Jednym z zatrzymanych jest żołnierz zasadniczej służby wojskowej. Decyzją prokuratury czterech mężczyzn podpisywać będzie listę osób dozorowanych, dwóch trafiło na trzy miesiące do aresztu.

Zwoleńscy kryminalni od dłuższego czasu rozpracowywali grupę młodych mężczyzn zajmujących się wprowadzaniem do obrotu narkotyków. Gdy zgromadzili niezbędne materiały, przystąpili do realizacji. Jako pierwszy wpadł 17-letni mężczyzna. Młody człowiek został zatrzymany w centrum Zwolenia - miał przy sobie narkotyki. W kolejnych dniach doszło do dalszych zatrzymań. W ręce policjantów wpadło w sumie dziesięć osób. Wśród osób podejrzanych znalazł się również żołnierz odbywający zasadniczą służbę wojskową. Jego zatrzymanie było efektem współpracy policjantów z funkcjonariuszami Żandarmerii Wojskowej.

Spośród 10 zatrzymanych, czterech mężczyzn podpisywać będzie listę osób dozorowanych, dwóch zostało tymczasowo aresztowanych.

Sprawa ma charakter rozwojowy i niewykluczone są kolejne zatrzymania.

Inne artykuły

"Małe" Księgi Wieczyste

10.10.2017

Pracy urzędników wieczy­stoksięgowych nie można porównywać z pracą pracowni­ków wydziałów procesowych. Zgodnie z przepisami pracownicy tylko Wydziału Ksiąg Wieczystych mogą sporządzać projekty wpisów w księgach wie­czystych, czyli zajmują się...

Czy krycie suki psem, którego właściciel zapomniał zapłacić składki na ZKwP, jest wykroczeniem?

09.10.2017

Czy umowa na krycie suki psem, którego pani nie zapłaciła składek na ZKwP (Związek Kynologiczny w Polsce) jest ważna — no i czy taka sytuacja nie narusza ustawowego zakazu rozmnażania psów nierasowych? (wyrok Sądu Rejonowego w Wieluniu z 15 marca...

Gwizdanie zgodnie z duchem sportu

02.10.2017

Istotą bezstronnego rozstrzygania sporu jest równe traktowanie jego stron. Tę równość w założeniu ma zapewniać ścisłe uregulowanie procedury postępowania, czyli przepisów określających jak prowadzić należy postępowanie przed sądem. Dzięki...

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.