Niedziela 24 października 2021 Wydanie nr 4990
notice
Sygnatura akt: XVIII Ns 414/21 Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi
XVIII Wydział Cywilny
ul. Kopcińskiego 56
90-643 Łódź

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 13.09.2021

W sprawie: uznanie za zmarłego

Dotyczy: Łaja Pozner, Lewek Pozner O treści

Ogłoszenie
Przed Sądem Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi w sprawie XVIII Ns 414/21 zostało wszczęte postępowanie z wniosku Miasta Łodzi o uznanie za zmarłych: Łai Pozner z domu Wiślickiej, córki Abrama Szai i Hany z domu Frenkiel, urodzonej 27 grudnia 1863 roku w Łodzi, ostatnio stale zamieszkałej w Łodzi, współwłaścicielki nieruchomości w Łodzi przy ulicy Włókienniczej 13, dla której prowadzono dawne Rep. Hip. 1566 hip. 1418f oraz Lewka Poznera, syna Dawida i Hai z domu Majer, urodzonego w 1864 roku w Warszawie, ostatnio stale zamieszkałego w Łodzi. Sąd wzywa Łaję Pozner i Lewka Poznera do zgłoszenia się do tutejszego Sądu w terminie 3 miesięcy od dnia ogłoszenia, gdyż w przeciwnym razie mogą zostać uznani za zmarłych. Sąd wzywa nadto osoby posiadające jakiekolwiek wiadomości o wymienionych osobach, aby zgłosiły je tutejszemu Sądowi w tym samym terminie

Miejscowość: Łódź Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 15.12.2021

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.