Czwartek 09 grudnia 2021 Wydanie nr 5036
notice
Sygnatura akt: I Ns 445/21 Sąd Rejonowy w Nowym Sączu
I Wydział Cywilny
ul. dr Juliana Smolika 1
33-300 Nowy Sącz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 28.09.2021

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Krzysztof Nowak, Dominika Marszałek, Monika Marszałek, Weronika Marszałek, Jarosław Nowak, Kamila Nowak, Karol Nowak O treści

W Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu Wydział I Cywilny pod sygn. akt I Ns 445/21 zawisła sprawa z wniosku Wierzytelności Glob Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu i Asekuracja Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie przy uczestnictwie Dominiki Marszałek, Moniki Marszałek, Weroniki Marszałek, Jarosława Nowaka, Kamili Nowak i Karola Nowaka o stwierdzenie nabycia spadku po Krzysztofie Nowaku, zmarłym 05 listopada 2014r. w Nowym Sączu, ostatnio stale zamieszkałym w Nowym Sączu, na podstawie ustawy.

W skład spadku po spadkodawcy wchodzą najprawdopodobniej jedynie długi spadkowe.

Wzywa się wszystkich zstępnych po synu spadkodawcy uczestniku Jarosławie Nowaku s. Krzysztofa i Ireny, który w dniu 03 lutego 2020r. przed notariuszem złożył oświadczenie o odrzuceniu spadku po swojej matce Irenie Nowak c. Michała i Wiktorii zmarłej 24 października 2019r. przypadający mu na podstawie ustawy (Irena Nowak nie złożyła oświadczenia o odrzuceniu spadku po swoim zmarłym 05 listopada 2014r. mężu Krzysztofie Nowaku) aby w terminie 3 miesięcy od daty dokonania ogłoszenia zgłosili się w Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu i wykazali pokrewieństwo z Jarosławem Nowakiem gdyż w przeciwnym razie mogą zostać pominięci w toczącym się postępowaniu.

Miejscowość: Nowy Sącz Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 28.12.2021

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.