Czwartek 09 grudnia 2021 Wydanie nr 5036
notice
Sygnatura akt: I Ns 497/20 Sąd Rejonowy w Tczewie
I Wydział Cywilny
ul. Kołłątaja 6
83-110 Tczew

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 15.10.2021

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Bożena Stromska, Grzegorz Stromski, Adrian Żurawski, Marcin Żurawski O treści

Przed Sądem Rejonowym w Tczewie I Wydział Cywilny toczy się postępowanie w sprawie I Ns 497/20 z wniosku Asekuracji Spółki ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Sopocie, z udziałem Grzegorza Stromskiego, Adriana Żurawskiego i Marcina Żurawskiego, o stwierdzenie nabycia spadku po Bożenie Stromskiej, zmarłej dnia 16.01.2014 r. w Starogardzie Gdańskim, której ostatnim miejscem zwykłego pobytu był Tczew.

Zmarła nie pozostawiła majątku. Pozostawiła dług spadkowy wynikający z nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym wydanego przez Sąd Rejonowy w Tczewie w wysokości 20.574,94 zł z należnymi odsetkami.

Wzywa się wszystkich spadkobierców, aby w terminie 3 miesięcy od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia stawili się w Sądzie i udowodnili swoje prawa do spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą zostać pominięci w postanowieniu o stwierdzenie nabycia spadku

Miejscowość: Tczew Województwo: pomorskie Treść ogłoszenia ważna do: 15.01.2022

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.