Czwartek 19 września 2019 Wydanie nr 4224
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: II K 1170/07 Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Śródmieścia
II Wydział Karny
ul. Podwale 30
50-040 Wrocław

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 18.02.2008

W sprawie: termin posiedzenia sądu

Dotyczy: Grzegorza Śmierzewskiego O treści

Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Śródmieścia II Wydział Karny
w sprawie II K 1170/07 na podstawie art. 131 § 1 i 2 k.p.k.
zawiadamia osoby pokrzywdzone działalnością Grzegorza Śmierzewskiego, że w dniu 27 marca 2008 r. o godzinie 12.00 w sali 268 w gmachu Sądu przy ul. Podwale 30 we Wrocławiu odbędzie się rozprawa przeciwko wyżej wymienionemu z oskarżenia Prokuratury Rejonowej w Kędzierzynie Koźlu
(sygn. akt. Prokuratury 1Ds 702/05/S) o czyny z art. 286 § 1 k.k. w zw. z art. 64 § 1 k.k. inne. Osoby pokrzywdzone, aż do czasu rozpoczęcia przewodu sądowego na rozprawie głównej mogą wziąć udział w rozprawie, a także złożyć oświadczenie, że będą działały w charakterze oskarżycieli posiłkowych (art. 54 § 1 k.k.) oraz wytoczyć przeciw oskarżonemu powództwo cywilne w celu dochodzenia w postępowaniu karnym roszczeń majątkowych wynikających bezpośrednio z popełnionego przestępstwa (art. 62 k.p.k.). Do chwili zakończenia pierwszego przesłuchania oskarżonego na rozprawie głównej, oskarżony może złożyć wniosek o wydanie wyroku skazującego i wymierzenie mu określonej kary lub środka karnego bez przeprowadzania postępowania dowodowego, zaś sąd może uwzględnić taki wniosek, gdy okoliczności przestępstwa nie budzą wątpliwości, a cele postępowania zostaną osiągnięte mimo nieprzeprowadzania rozprawy w całości, jeśli nie sprzeciwi się temu prokurator i obecny pokrzywdzony (art. 378 § 1 i 2 k.p.k.).

Miejscowość: Wrocław Województwo: dolnośląskie Treść ogłoszenia ważna do: 30.06.2009

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.