Czwartek 24 maja 2018 Wydanie nr 3741
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 129/12 Sąd Rejonowy w Zabrzu
I Wydział Cywilny
ul. 3 Maja 21
41-800 Zabrze

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 07.11.2016

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Bank PKO SA w Warszawie O treści

W Sądzie Rejonowym w Zabrzu pod sygn. akt I Ns 129/12 toczy się sprawa z wniosku Banku Polska Kasa Opieki S.A. w Warszawie (poprzednio Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej im. Mikołaja Kopernika w Ornontowicach) z udziałem Wernera Niemca, Amalii Niemiec, Anny Dylus, Edwarda Niemca, Marii Puk, Gabrieli Gawlińskiej, Henryka Niemca, Krzysztofa Sienkiewicza, Wiktorii Sienkiewicz, Jakuba Garbas i Aleksandry Garbas o stwierdzenie nabycia spadku po Eugeniuszu Niemiec, synu Karola i Amalii, urodzonym dnia 15 marca 1934 roku, zmarłym dnia 25 września 2004 roku w Zabrzu, ostatnio stale zamieszkałym w Zabrzu, którego ostatnim miejscem zwykłego pobytu było Zabrze.
Wzywa się, aby spadkobiercy w ciągu trzech miesięcy od dnia ukazania się niniejszego ogłoszenia zgłosili się i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Zabrze Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 20.03.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.