Piątek 22 czerwca 2018 Wydanie nr 3770
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: X Ns 441/16 Sąd Rejonowy w Tarnowie
X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie
ul. Dąbrowskiego 27
33-100 Tarnów

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 04.01.2017

W sprawie: uwłaszczenie nieruchomości

Dotyczy: Jana Zając, Zofii Zając, Krystyny Bajorek, Doroty Smosznej, Marii Kiełtyki (Kiełtyka), osób zainteresowanych O treści

W Sądzie Rejonowym w Tarnowie - X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie toczy się pod sygn. X Ns 441/16 sprawa z wniosku Jana Zająca o uwłaszczenie z dniem 4 listopada 1971 roku na rzecz wnioskodawcy i jego żony Zofii Zając na prawach małżeńskiej wspólności ustawowej prawa własności nieruchomości położonej w Kołkówce, gmina Rzepiennik Strzyżewski, składającej się z działki ewidencyjnej nr 2269 o pow.0,97 ha, objętej dokumentami zgromadzonymi w Zd.B 3583, w których jako współwłaściciel figuruje Maria Kiełtyka córka Leona i Julii a pozostali współwłaściciele hipoteczni nie są znani.

Posiadanie tej nieruchomości zostało przeniesione przez Jana Zająca na rzecz Krystyny Bajorek i Doroty Smosznej aktem notarialnym z dnia 09.12.1998 roku
Sąd wzywa osoby zainteresowane, aby w ciągu 3 miesięcy od chwili ukazania się ogłoszenia stawiły się w Sądzie Rejonowym w Tarnowie - X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie ulica Chopina 5 i wzięły udział w postępowaniu, gdyż w przeciwnym razie Sąd może stwierdzić uwłaszczenie zgodnie z wnioskiem, jeśli zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Tuchów, Kołkówka, Tarnów Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 03.04.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.