Poniedziałek 23 kwietnia 2018 Wydanie nr 3710
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: X Ns 711/16 Sąd Rejonowy w Tarnowie
X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie
ul. Dąbrowskiego 27
33-100 Tarnów

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 30.01.2017

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Jacka Adamczyka, Andrzeja Węgrzyn, Małgorzaty Węgrzyn O treści

W Sądzie Rejonowym w Tarnowie toczy się pod sygn. X Ns 711/16 sprawa z wniosku Jacka Adamczyka o stwierdzenie nabycia spadku po Andrzeju Węgrzyn synu Jana i Stanisławy zmarłym w dniu 17 maja 2015 roku oraz po Małgorzacie Węgrzyn córce Jana i Stanisławy zmarłej w dniu 23 stycznia 2016 roku, ostatnio przed śmierci zamieszkałych w Siedliskach 253.

Spadkodawca powołuje się na testamenty notarialne spadkodawców z dnia 3 marca 2015 roku w których został powołany do dziedziczenia w całości. W skład spadku wchodzi prawo własności nieruchomości położonej w Siedliskach, gmina Tuchów, oznaczonej jako działka 911/1 o pow.0,2507 ha.

Sąd wzywa osoby zainteresowane, aby w terminie 3 miesięcy od chwili ukazania się ogłoszenia zgłosiły się w Sądzie Rejonowym w Tarnowie X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie ulica Chopina 5 i udowodniły nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie Sąd może stwierdzić nabycie spadku zgodnie z wnioskiem a spadkobiercy ustawowi zostaną pominięci.

Miejscowość: Siedliska, Tuchów, Tarnów Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 29.04.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.