Poniedziałek 18 czerwca 2018 Wydanie nr 3766
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: X Ns 654/16 Sąd Rejonowy w Tarnowie
X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie
ul. Dąbrowskiego 27
33-100 Tarnów

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 31.01.2017

W sprawie: uwłaszczenie nieruchomości

Dotyczy: Kazimierz Solak, Maria Łącka, Bronisław Łącki, Józef Czopkowicz, Józef Łącki, Stanisław Łącki, Piotr Łącki, Michalina Łącka, Piotr Solak, osoby zainteresowane O treści

W Sądzie Rejonowym w Tarnowie toczy się pod sygn. X Ns 654/16 sprawa z wniosku Kazimierza Solaka o uwłaszczenie prawa własności nieruchomości położonej w Piotrkowicach, gmina Tuchów, oznaczonej jako działka ewidencyjna 702 o pow.0,60 ha, dla której prowadzona jest księga wieczysta TR2T/00000109/7.

W Dziale II księgi wieczystej ujawnieni są Maria Łącka, Bronisława Łącka, Józefa Czopkowicz, Józef Łącki, Stanisław Łącki, Piotr Łącki i Michalina Łącka, którzy nie są znani z miejsca pobytu. W wypisie z rejestru gruntów jako aktualny posiadacz samoistny widnieje Piotr Solak (syn wnioskodawcy).

Sąd wzywa osoby zainteresowane, aby w terminie 3 miesięcy od chwili ukazania się ogłoszenia stawiły się w Sądzie Rejonowym w Tarnowie X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie ulica Chopina 5 i wzięły udział w postępowaniu, gdyż w przeciwnym razie Sąd może stwierdzić uwłaszczenie zgodnie z wnioskiem, jeśli zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Tuchów, Piotrkowice, Tarnów Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 30.04.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.