Poniedziałek 23 kwietnia 2018 Wydanie nr 3710
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 1571/16 Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 04.01.2017

W sprawie: sporządzenie listy wierzytelności

Dotyczy: Dariusza Jacka Maksymowicza O treści

„Sąd Rejonowy w Zgierzu, I Wydział Cywilny zawiadamia, że postanowieniem z dnia 4 stycznia 2017 roku, wydanym w sprawie o sygn. akt I Ns 1571/16 zlecił Komornikowi Sądowemu przy Sądzie Rejonowym w Zgierzu Michałowi Durańskiemu sporządzenie spisu inwentarza spadku po Dariuszu Jacku Maksymowiczu, synu Aleksandra i Bronisławy, PESEL: 67021310930, zmarłym dnia 9 października 2014 roku w Zgierzu, ostatnio stale zamieszkałym w Zgierzu, przy ul. Poprzecznej 7. Sąd poucza również, że ten, kto uprawdopodobni, że jest spadkobiercą, uprawnionym do zachowku lub zapisobiercą, albo wykonawcą testamentu lub wierzycielem mającym pisemny dowód należności przeciwko spadkodawcy może uczestniczyć w sporządzaniu spisu inwentarza, w szczególności zgłaszać przedmioty należące do spadku, przedmioty zapisów windykacyjnych lub długi spadkowe, które podlegają zamieszczeniu w spisie inwentarza”.

Miejscowość: Zgierz Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 06.03.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.