Czwartek 24 maja 2018 Wydanie nr 3741
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 663/14 Sąd Rejonowy w Nowym Sączu
I Wydział Cywilny
ul. dr Juliana Smolika 1
33-300 Nowy Sącz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 08.02.2017

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Andrzej Jarzębiak, Urszula Bąk, Antonii Cisoń, Bogusława Gwóźdź, Kazimiera Jarzębiak, Jadwiha Maciarz, Jan Maciarz, Józef Maciarz, Mateusz Maciarz, Mieczysław Maciarz, Kazimierz Maciarza, Małgorzata Maciaś, Marian Maciaś, Piotr Maciaś, Helena Majdak, Angelika Sidor, Zofia Spiewak, Maria Warzecha, Romualda Tkaczyk, spadkobiercy po zmarłej Romualdzie Tkaczyk O treści

Przed Sądem Rejonowym w Nowym Sączu w Wydziale I Cywilnym w sprawie o sygn. akt I Ns 663/14 toczy się postępowanie z wniosku Andrzeja Jarzębiaka

przy udziale Urszuli Bąk, Antoniego Cisonia, Bogusławy Gwóźdź, Kazimierza Jarzębiaka, Jadwigi Maciarz, Jana Maciarza, Józefa Maciarza, Mateusza Maciarza, Mieczysława Maciarza, Kazimierza Maciasia, Małgorzaty Maciaś, Mariana Maciasia, Piotra Maciasia, Heleny Majdak, Angeliki Sidor, Zofii Śpiewak i Marii Warzechy o stwierdzenie nabycia spadku po Romualdzie Tkaczyk z domu Maciarz, c. Kazimierza i Anny z domu Franasowicz, ur. 01 stycznia 1935r. w Nowym Sączu, zmarłej 31 sierpnia 2013r. w Chylicach, ostatnio stale zamieszkałej w Piasecznie.

Sąd wzywa wszystkich spadkobierców po zmarłej Romualdzie Tkaczyk aby w terminie 3 miesięcy zgłosili się i udowodnili prawo do spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą zostać pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Nowy Sącz, Piaseczno, Chylice Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 07.05.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.