Poniedziałek 18 czerwca 2018 Wydanie nr 3766
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 2559/15 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 21.02.2017

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Aniela Sztajerska O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny pod sygn. akt I Ns 2559/15 toczy się sprawa z wniosku Skarbu Państwa - Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Rudzie Śląskiej przy udziale Andrzeja Sztajerskiego, Eugeniusza Sztajerskiego, Leokadii Artelt o stwierdzenie nabycia spadku po Anieli Sztajerskiej, zmarłej w dniu 6 października 2014 roku w Rudzie Śląskiej, ostatnio zamieszkałym w Rudzie Śląskiej przy ul. Kruczkowskiego 14.
W skład spadku po spadkodawcy wchodzi prawo własności nieruchomości położonej w Rudzie Śląskiej przy ul. Kruczkowskiego 14, wpisanej w księdze wieczystej prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej nr GL 1S /0000581/4
Sąd wzywa, aby spadkobiercy , w szczególności następcy prawni w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 21.05.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.