Poniedziałek 18 czerwca 2018 Wydanie nr 3766
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 978/14 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 23.02.2017

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Bogusława Szmandra z domu Łobodziec, córka Władysława i Anny z domu Jochemskiej O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny w sprawie o sygnaturze I Ns 978/14 toczy się sprawa z wniosku Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Rudzie Śląskiej z udziałem Stanisława Szmandry, Piotra Heczki, Grzegorza Heczki, Beaty Mitmańskiej, Jana Łobodźca, Henryka Kopali, Alana Łobodźca, Dariusza Łobodźca, Jakuba Galuska, Tomasza Gorczowskiego, Adama Galuska, Jacka Mitmańskiego, Adama Garbuś, Adriana Prochotty, Mirosława Łobodźca, Grzegorza Łobodźca, Róży Kusz, Małgorzaty Gorczowskiej, Wandy Goik, Patrycji Prochotty, Pauliny Łobodziec, Magdaleny Pyki, Ewy Sojki, Beaty Szmid i Grażyny Prochotty o stwierdzenie nabycia spadku po Bogusławie Szmandrze z domu Łobodziec, córce Władysława i Anny z domu Jochemskiej, urodzonej 22 sierpnia 1955 roku w Świętochłowicach, zmarłej w dniu 31 stycznia 2012 roku w Rudzie Śląskiej, ostatnio zamieszkałej w Rudzie Śląskiej przy ul. Goduli 7/10.
Z informacji posiadanych przez Sąd wynika, że w skład spadku po spadkodawczyni wchodzi długi wobec wnioskodawczyni.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy Bogusławy Szmandry w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 23.05.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.