Piątek 25 maja 2018 Wydanie nr 3742
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: X Ns 734/16 Sąd Rejonowy w Tarnowie
X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie
ul. Dąbrowskiego 27
33-100 Tarnów

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 09.03.2017

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Zbigniew Stochmal, Arkadiusz Stochmal, Grzegorz Stochmal, Ryszard Stochmal, Szymon i Wanda Stochmal, Bronisław Moździerz, Teofila Grzebieniowska, Julia Grzebieniowska, Stanisław Grzebieniowski, Leontyna z Zieliński Pilch i Teresa z Zielińskich Więcław O treści

W Sądzie Rejonowym w Tarnowie toczy się pod sygn. X Ns 734/16 sprawa z wniosku Zbigniewa Stochmala o zasiedzenie na jego rzecz prawa własności nieruchomości położonej w Ryglicach, oznaczonej jako działki 1489/6, 1492, 1498/9 o łącznej pow.2,01 ha, dla których prowadzone są księga wieczysta nr 18647 oraz wykazy hipoteczne 519 i 520 gm. kat. Ryglice.

Jako właściciele hipoteczni figurują: Bronisława Moździerz, Teofila Grzebieniowska, Julia Grzebieniowska, Stanisław Grzebieniowski, Leontyna z Zieliński Pilch i Teresa z Zielińskich Więcław, których los nie jest znany. W wypisie z rejestru gruntów jako posiadacze samoistni wymienieni są: Arkadiusz Stochmal, Grzegorz Stochmal, Ryszard Stochmal i wnioskodawca Zbigniew Stochmal jako następcy prawni
Szymona i Wandy Stochmal.

Sąd wzywa osoby zainteresowane, aby w terminie 3 miesięcy od chwili ukazania się ogłoszenia stawiły się w Sądzie Rejonowym w Tarnowie X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie ulica Chopina 5 i wzięły udział w postępowaniu, gdyż w przeciwnym razie Sąd może stwierdzić zasiedzenie zgodnie z wnioskiem, jeśli zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Ryglice, Tuchów Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 08.06.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.