Poniedziałek 18 czerwca 2018 Wydanie nr 3766
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: XVIII Ns178/16 Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi
XVIII Wydział Cywilny
ul. Kopcińskiego 56
90-643 Łódź

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 13.03.2017

W sprawie: w sprawie depozytów sądowych

Dotyczy: nieustalonych wierzycieli Towarzystwa Handlu Zagranicznego Skórimpex Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w likwidacji z siedzibą w Łodzi. O treści

Postanowieniem z dnia 15 lutego 2017 roku Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi w Wydziale XVIII Cywilnym postanowił:
zezwolić Ryszardowi Lesiukowi na złożenie do depozytu sądowego kwoty 852,00 zł (osiemset pięćdziesiąt dwa złote) tytułem ostatecznego podziału majątku likwidowanej spółki jaki przypada jej udziałowcowi, z tym zastrzeżeniem, że kwota ta może być wypłacona spadkobiercom Ewy Jurek po złożeniu wniosku od dokonanie takiej wypłaty;
Sąd wzywa uprawnionego wierzyciela do odbioru depozytu w terminie 10 lat od złożenia, pouczając iż nieodebranie w.w określonym terminie będzie skutkowało przejściem przedmiotu świadczenia na rzecz Skarbu Państwa.

Miejscowość: Łódź Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 13.09.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.