Środa 23 maja 2018 Wydanie nr 3740
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 1587/16 Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 17.02.2017

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Edward Michalak O treści

„Sąd Rejonowy w Zgierzu I Wydział Cywilny zawiadamia, iż toczy się przed tym Sądem w sprawie o sygnaturze akt I Ns 1587/16 postępowanie z wniosku Edwarda Michalaka, z udziałem Marianny Michalak o stwierdzenie nabycia przez Edwarda Michalaka z mocy prawa przez zasiedzenie prawa własności nieruchomości położonej w Ozorkowie przy ulicy Marii Konopnickiej 78 obejmującej działkę o numerze ewidencyjnym 22/1 o powierzchni 0,0794 ha, dla której nie jest prowadzona księga wieczysta ani zbiór dokumentów oraz o stwierdzenie nabycia przez Edwarda Michalaka z mocy prawa przez zasiedzenie prawa własności nieruchomości położonej w Ozorkowie przy ulicy Marii Konopnickiej 57 obejmującej działkę o numerze ewidencyjnym 162/1 o powierzchni 0,1784 ha, dla której nie jest prowadzona księga wieczysta ani zbiór dokumentów. Nieruchomość pozostaje w posiadaniu wnioskodawcy. Sąd wzywa wszystkie osoby zainteresowane, aby zgłosiły się do Sądu i wykazały swoje prawo własności przedmiotowej nieruchomości w terminie 3 miesięcy od dnia dokonania ogłoszenia. W przeciwnym razie Sąd stwierdzi nabycie własności, o ile zostanie ono udowodnione”.

Miejscowość: Ozorków Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 20.06.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.