Piątek 22 czerwca 2018 Wydanie nr 3770
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 913/16 Sąd Rejonowy w Chojnicach
I Wydział Cywilny
ul. Młyńska 30
89-600 Chojnice

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 20.03.2017

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Michał Muszewski, Lidia Miszewska, Anton Góra, osoby posiadające prawa do nieruchomości w miejscowości Czyczkowy O treści

W Sądzie Rejonowym w Chojnicach pod sygn. akt I Ns 913/16 z wniosku Michała Miszewskiego i Lidii Miszewskiej toczy się postępowanie w sprawie o stwierdzenie nabycia przez zasiedzenie własności zabudowanej nieruchomości, położonej w Czyczkowach, o powierzchni 0,0786 ha, oznaczonej geodezyjnie numerem 734, opisanej w Art. 56 Karta 74 Czyczkowy, gdzie zapisanym właścicielem nieruchomości jest Anton Góra, zaznaczając, że nieruchomość znajduje się aktualnie w posiadaniu Lidii i Michała Miszewskich.

O ile w terminie 3 miesięcy od ukazania się ogłoszenia nikt się nie zgłosi lub zgłosiwszy się nie wykaże prawa własności do wyżej wymienionej nieruchomości, Sąd stwierdzi zasiedzenie jeżeli zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Chojnice, Czyczkowy Województwo: pomorskie Treść ogłoszenia ważna do: 20.06.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.