Wtorek 19 czerwca 2018 Wydanie nr 3767
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 1341/15 Sąd Rejonowy w Nowym Sączu
I Wydział Cywilny
ul. dr Juliana Smolika 1
33-300 Nowy Sącz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 22.03.2017

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Krystyna Miśkiewicz, Beata Miśkiewicz, Jerzy Miśkiewicz, Władysław Odekrzciak, Stefania Odekrzciak, osoby posiadające prawa do nieruchomości w Nowym Sączu O treści

Przed Sądem Rejonowym w Nowym Sączu w Wydziale I Cywilnym w sprawie o sygn. akt I Ns 1341/15 toczy się postępowanie z wniosku Krystyny Miśkiewicz z udziałem Beaty Miśkiewicz i Jerzego Miśkiewicza o zasiedzenie przez Krystynę Miśkiewicz własności nieruchomości położonej w Nowym Sączu przy ul. Moniuszki 23, obj. ks. gr. Lwh 826, gm. kat. Załubińcze, w której jako właściciele wpisani są Władysław Odekrzciak i Stefania Odekrzciak po połowie, stanowiącej dz. ew. nr 32 o pow. 276 m2

Sąd wzywa wszystkich zainteresowanych - aby w terminie 3 miesięcy od ukazania się ogłoszenia zgłosili się i udowodnili swe prawa do nieruchomości, w przeciwnym razie Sąd stwierdzi zasiedzenie, o ile zostanie udowodnione.

Miejscowość: Nowy Sącz Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 21.06.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.