Niedziela 27 maja 2018 Wydanie nr 3744
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 2089/16 Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 01.03.2017

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

O treści

„Sąd Rejonowy w Zgierzu I Wydział Cywilny zawiadamia, iż toczy się przed tym Sądem w sprawie o sygnaturze akt I Ns 2089/16 postępowanie z wniosku Lecha Przybysz i Grażyny Przybysz z udziałem Teresy Owczarczyk i Stanisławy Przybysz o stwierdzenie nabycia przez Lecha Przybysz i Grażynę Przybysz z mocy prawa przez zasiedzenie prawa własności części nieruchomości położonej w Jasionce, gmina Zgierz, obejmującej część działki o numerze ewidencyjnym 2/7 o powierzchni 3,1197 ha oraz część działki o numerze ewidencyjnym 106/9 o powierzchni 0,4009 ha, dla której nie jest prowadzona księga wieczysta ani zbiór dokumentów. Nieruchomość, której dotyczy wniosek pozostaje w posiadaniu wnioskodawców. Sąd wzywa wszystkie osoby zainteresowane, aby zgłosiły się do Sądu i wykazały swoje prawo własności przedmiotowej nieruchomości w terminie 3 miesięcy od dnia dokonania ogłoszenia. W przeciwnym razie Sąd stwierdzi nabycie własności, o ile zostanie ono udowodnione”.

Miejscowość: Jasionka Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 23.06.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.