Niedziela 20 maja 2018 Wydanie nr 3737
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 1124/14 Sąd Rejonowy w Nowym Sączu
I Wydział Cywilny
ul. dr Juliana Smolika 1
33-300 Nowy Sącz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 27.03.2017

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Stanisława Pach, Barbara Chruściel, Maria Gruber, Agnieszka Najbar, Adam Świebodzki, Teresa Zdzieszyńska-Barbasiewicz, Maciej Zdzieszyński, Maria Zybaczyńska, następcy prawni po Michalinie Świebodzkiej, Janie Kościszu i Kazimierzu Kościszu O treści

Przed Sądem Rejonowym w Nowym Sączu w Wydziale I Cywilnym w sprawie o sygn. akt I Ns 1124/14 toczy się postępowanie z wniosku Stanisławy Pach przy udziale Barbary Chruściel, Marii Gruber, Agnieszki Najbar, Adama Świebodzkiego, Teresy Zdzieszyńskiej – Barbasiewicz, Maciejowi Zdzieszyńskiemu, Marii Zybaczyńskiej o stwierdzenie nabycia w drodze zasiedzenia przez wnioskodawczynię z dniem 10 maja 1983r. własności nieruchomości położonej w Nowym Sączu, obręb nr 93, woj. małopolskie stanowiącej się dz. ew. nr: 10/1 o pow. 0,1541 ha obj. Lwh nr 1991.

Sąd wzywa wszystkich zainteresowanych, a w szczególności następców prawnych po Michalinie Świebodzkiej, Janie Kościszu i Kazimierzu Kościszu aby w terminie 3 miesięcy od daty dokonania ogłoszenia zgłosili się w Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu i wykazali swoje prawa do tej nieruchomości, w przeciwnym razie Sąd stwierdzi zasiedzenie, jeśli zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Nowy Sącz Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 26.06.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.