Czwartek 24 maja 2018 Wydanie nr 3741
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: II Ns 810/16 Sąd Rejonowy dla Łodzi Widzewa w Łodzi
II Wydział Cywilny
ul. Kopcińskiego 56
90-032 Łódź

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 27.03.2017

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

O treści

„Sąd Rejonowy dla Łodzi- Widzewa w Łodzi II Wydział Cywilny zawiadamia, iż w sprawie o sygnaturze akt II Ns 810/16 toczy się przed Sądem postępowanie z wniosku Danuty Zagłoby-Krala i Jerzego Krali z udziałem Jacka Krali, Michała Krali i Edmunda Adamka o stwierdzenie zasiedzenia nieruchomości położonej w Łodzi przy ulicy Nad Jasieniem 16, oznaczonej jako działka o numerze ewidencyjnym 57/8 o powierzchni 0,0141 ha, dla której nie jest prowadzona księga wieczysta. W ewidencji gruntów oraz rep. hip.103 z rosyjską literą „sz” Rokicie jako właściciel wpisany jest Edmund Adamek, zaś w ewidencji gruntów jako władający przedmiotową nieruchomością wpisana jest Gmina Łódź. Sąd wzywa wszystkie osoby zainteresowane, aby zgłosiły się do Sądu i wykazały swoje prawo (własności) przedmiotowej nieruchomości- w terminie 3 miesięcy od zamieszczenia niniejszego ogłoszenia. W przeciwnym razie Sąd stwierdzi nabycie własności przez zasiedzenie, o ile zostanie ono udowodnione”

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 28.06.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.