Sobota 22 lipca 2017 Wydanie nr 3435
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: II K 12/17/H Sąd Rejonowy w Zabrzu
II Wydział Karny
ul. 3 Maja 21
41-800 Zabrze

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 28.03.2017

W sprawie: inne

Dotyczy: Marian KULEJEWSKI, Anna CYGAN, Tadeusz BOROŃ, Jan WOJTANIA, Władysława JEZIOROWSKA, Józef PUCHAŁA, Robert MAKÓWKA, Marek RAKOWSKI, Robert WILK, Mariusz KALWIK, Jadwiga GOSEK, Adam KRZEMIŃSKI, Agnieszka MOŁDA, Lidia MAŃKA, Stefan TARANEK, Violetta MISIAK, Stanisław KUCHARSKI, Mariusz KROGULEC, Łukasz SYGUT, Katarzyn ŁYSIAK, Marta PAWLIK, Piotr BUDEK, Stanisława CHUDZIŃSKA, Grzegorz NOWAK, Grzegorz LEWANDOWSKI, Danuta DOROBISZ, Iwona i Zbigniew POZNAŃSCY, Andrzej CHŁOSTA, Piotr PAWLIK, Iwona ROŻEK, Ryszard KOKOSZKA, Leokadia GRZYBEK, Seweryn BOROWICZ, Krystyna CZYŻ, Iwona SŁABOSZ, Agnieszka GORZELAK, Zygmunt BĘDKOWSKI, Sławomir STRĄCZYŃSKI, Wanda LAMCH, Violetta STALICA, Mirosław MATRAS, Wioletta i Zofia FILIPOWICZ, Teresa ZAMORA, Małgorzata SOBIERAJSKA, Anna BĘDKOWSKA, Ewa Radosz, Zofia Czechowska, Jolanta LEBIOCKA, Włodzimierz SZCZEPKOWSKI, Teresa PETERWAS, Jadwiga MADEJ, Andrzej BARAN, Andrzej ŻYŁA, Artur PSONKA, Anna POLL, Piotr SOBOTA, Jadwiga NOWAK, Cezary PNIAK, Zdzisław Szyja, Henryka TRĄBSKA, Paweł KŁOSEK, Bogusława GAJĘCKA, Barbara Grabarczyk, Mirosław KAŁUŻA, Rafał DROGOSZ, Marcin KAŁKA, Paweł Kaczmarczyk, Marek MINKIN, Zofia SITAK, Witold PALIWODA, Krystyna KLIMAS, Sławomir MARCINKOWSKI, Anna JELENIEWSKA, Elżbieta WIDMAJER, Mirosław Głąb, Robert Caban, Barbara GOŁDOWSKA, Ewa SIWA, Waldemar STEFAŃSKI, Danuta FABRYCA, Zbigniew GRABOWSKI, Anna SZATKOWSKA, Czesław PIECHULA, Grażyna BAŃKA, Jerzy RYBA, Michał Bistyga, Jadwiga BIEGAJ, Andrzej KLIMECKI, Krzysztof GROBERSKI, Dariusz PIONTEK, Andrzej WALUSZ, Grzegorz BUCZEK, Krystyna SZKLARCZYK, Ryszard MUCHA, Mirosław BREGUŁA, Hilaria KASPRZYK, Antoni KRAWCZYK, Bogusław KEMPKA, Andrzej POŚPIECH, Daniel Kierzkowski, Andrzej Kupisz, Ryszard FLISIAK, Sławomir LUBAŃSKI, Mariusz DROŻDŻ, Filip SZYMKOWICZ, Damian Trzeciński, Norbert Przybyła, Grzegorz LUBOŃ, Joanna MOCOŃ, Kazimierz WITAŁA, Krzysztof ZAJĄC, Kazimierz GIERZAK, Anna LEŚNIAK, Grażyna FIGIEL, Henryk HANARZ, Wojciech MALINOWSKI, Ewa SABAT, Andrzej JAWORSKI, Franciszek JAŚNIOK, Andrzej KOMAREK, Piotr BIAŁAS, Beata WOŹNIAK, Karol PAWEŁCZYK, Andrzej SITKOWSKI, Alicja Limańska, Renata BURAKOWSKA, Andrzej GNOT, Mieczysław Jędrycha, Andrzej SCHULZ, Elżbieta WIEROMIEJ, Krystian BOCZEK, Dominik DUBAKOWSKI, Tadeusz KOCIOŁEK, Czesław NOWAK, Tomasz SOSNA, Maria MLECZKO- KANDZIORA, Andrzej POŁEDNIK, Teresa KŁACZEK, Ludwik OBRACAJ, Albin GALAS, Tadeusz KUSMIERCZYK, Bogusław ROWECKI, Leszek TOBICZYK, Wanda GIBIEC, Danuta BĄK, Krzysztof LUBERDA, Tomasz JARCZOK, Andrzej KUKLA, Monika Walkowicz, Renata KOTERBA, Władysław PYZEL, Edyta BĄK, Janusz KNAPEK, Barbara KALETA, Dawid Owsianny, Agnieszka SOKOŁOWSKA, Kazimierz NOWORYTA, Grzegorz GWIŻDŻ, Danuta KLIŚ, Zofia i Stanisław MASTALERZ, Anna Skrzela, Eugeniusz Słoński, Małgorzata SEKTA, Iwona KRYGER, Eugeniusz NOGA O treści

Sygnatura akt: II K 12/17/H
Termin: 11.04.2017 roku o godz. 12.00-13.00 sala 127
(W odpowiedzi należy podać datę i sygnaturę akt)

ZAWIADOMIENIE pokrzywdzonych
O TERMINIE rozprawy
Sąd Rejonowy w Zabrzu Wydział II Karny zawiadamia wszystkich pokrzywdzonych tj.: Marian KULEJEWSKI, Anna CYGAN, Tadeusz BOROŃ, Jan WOJTANIA, Władysława JEZIOROWSKA, Józef PUCHAŁA, Robert MAKÓWKA, Marek RAKOWSKI, Robert WILK, Mariusz KALWIK, Jadwiga GOSEK, Adam KRZEMIŃSKI, Agnieszka MOŁDA, Lidia MAŃKA, Stefan TARANEK, Violetta MISIAK, Stanisław KUCHARSKI, Mariusz KROGULEC, Łukasz SYGUT, Katarzyn ŁYSIAK, Marta PAWLIK, Piotr BUDEK, Stanisława CHUDZIŃSKA, Grzegorz NOWAK, Grzegorz LEWANDOWSKI, Danuta DOROBISZ, Iwona i Zbigniew POZNAŃSCY, Andrzej CHŁOSTA, Piotr PAWLIK, Iwona ROŻEK, Ryszard KOKOSZKA, Leokadia GRZYBEK, Seweryn BOROWICZ, Krystyna CZYŻ, Iwona SŁABOSZ, Agnieszka GORZELAK, Zygmunt BĘDKOWSKI, Sławomir STRĄCZYŃSKI, Wanda LAMCH, Violetta STALICA, Mirosław MATRAS, Wioletta i Zofia FILIPOWICZ, Teresa ZAMORA, Małgorzata SOBIERAJSKA, Anna BĘDKOWSKA, Ewa Radosz, Zofia Czechowska, Jolanta LEBIOCKA, Włodzimierz SZCZEPKOWSKI, Teresa PETERWAS, Jadwiga MADEJ, Andrzej BARAN, Andrzej ŻYŁA, Artur PSONKA, Anna POLL, Piotr SOBOTA, Jadwiga NOWAK, Cezary PNIAK, Zdzisław Szyja, Henryka TRĄBSKA, Paweł KŁOSEK, Bogusława GAJĘCKA, Barbara Grabarczyk, Mirosław KAŁUŻA, Rafał DROGOSZ, Marcin KAŁKA, Paweł Kaczmarczyk, Marek MINKIN, Zofia SITAK, Witold PALIWODA, Krystyna KLIMAS, Sławomir MARCINKOWSKI, Anna JELENIEWSKA, Elżbieta WIDMAJER, Mirosław Głąb, Robert Caban, Barbara GOŁDOWSKA, Ewa SIWA, Waldemar STEFAŃSKI, Danuta FABRYCA, Zbigniew GRABOWSKI, Anna SZATKOWSKA, Czesław PIECHULA, Grażyna BAŃKA, Jerzy RYBA, Michał Bistyga, Jadwiga BIEGAJ, Andrzej KLIMECKI, Krzysztof GROBERSKI, Dariusz PIONTEK, Andrzej WALUSZ, Grzegorz BUCZEK, Krystyna SZKLARCZYK, Ryszard MUCHA, Mirosław BREGUŁA, Hilaria KASPRZYK, Antoni KRAWCZYK, Bogusław KEMPKA, Andrzej POŚPIECH, Daniel Kierzkowski, Andrzej Kupisz, Ryszard FLISIAK, Sławomir LUBAŃSKI, Mariusz DROŻDŻ, Filip SZYMKOWICZ, Damian Trzeciński, Norbert Przybyła, Grzegorz LUBOŃ, Joanna MOCOŃ, Kazimierz WITAŁA, Krzysztof ZAJĄC, Kazimierz GIERZAK, Anna LEŚNIAK, Grażyna FIGIEL, Henryk HANARZ, Wojciech MALINOWSKI, Ewa SABAT, Andrzej JAWORSKI, Franciszek JAŚNIOK, Andrzej KOMAREK, Piotr BIAŁAS, Beata WOŹNIAK, Karol PAWEŁCZYK, Andrzej SITKOWSKI, Alicja Limańska, Renata BURAKOWSKA, Andrzej GNOT, Mieczysław Jędrycha, Andrzej SCHULZ, Elżbieta WIEROMIEJ, Krystian BOCZEK, Dominik DUBAKOWSKI, Tadeusz KOCIOŁEK, Czesław NOWAK, Tomasz SOSNA, Maria MLECZKO- KANDZIORA, Andrzej POŁEDNIK, Teresa KŁACZEK, Ludwik OBRACAJ, Albin GALAS, Tadeusz KUSMIERCZYK, Bogusław ROWECKI, Leszek TOBICZYK, Wanda GIBIEC, Danuta BĄK, Krzysztof LUBERDA, Tomasz JARCZOK, Andrzej KUKLA, Monika Walkowicz, Renata KOTERBA, Władysław PYZEL, Edyta BĄK, Janusz KNAPEK, Barbara KALETA, Dawid Owsianny, Agnieszka SOKOŁOWSKA, Kazimierz NOWORYTA, Grzegorz GWIŻDŻ, Danuta KLIŚ, Zofia i Stanisław MASTALERZ, Anna Skrzela, Eugeniusz Słoński, Małgorzata SEKTA, Iwona KRYGER, Eugeniusz NOGA, że w dniu 11 kwietnia 2016 roku, o godz. 12:00-13:00, w sali nr 127 w Sądzie Rejonowym w Zabrzu mieszczącym się przy ul. 3-go Maja 21 odbędzie się posiedzenie organizacyjne w sprawie p-ko Annie Bryczek, Witoldowi Plebaniakowi, Izabeli Michałowskiej oskarżonym o czyny z art. 286 § 1 k.k.

Miejscowość: Zabrze Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 11.04.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.