Niedziela 20 maja 2018 Wydanie nr 3737
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 552/14 Sąd Rejonowy w Kutnie
I Wydział Cywilny
ul. Staszica 3
99-300 Kutno

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 30.03.2017

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Antoni Marczak O treści

OGŁOSZENIE

„Sąd Rejonowy w Kutnie I Wydział Cywilny zawiadamia, że przed tut. Sądem, pod sygnaturą I Ns 552/14 toczy się postępowanie z wniosku Doroty Maj, z udziałem Anny Bieniek, Bożeny Kapa, Stanisława Marczaka, Agaty Marczak, Krzysztofa Marczaka, Dariusza Marczaka, Piotra Marczaka, Alicji Marczak, Sylwestera Marczaka, Tadeusza Marczaka, Maciej Osimowicza, Marka Palczewskiego, Pawła Szumińskiego, Marii Chmielewskiej, Tomasza Floriańczyka, Tadeusza Floriańczyka, Doroty Clemente Ramirez, Andrzeja Palczewskiego, Jacka Palczewskiego, Artura Palczewskiego, Rafała Palczewskiego, Konrada Palczewskiego, Krystiana Palczewskiego, Zofii Marczak, Iwony Trojan, Grażyny Skuras vel Drazal vel Drazal - Rudek, Józefy Marczak oraz Marzeny Marczak vel Marth\'y Kleinschmidt - Martschak, o stwierdzenie nabycia spadku po Antonim Marczaku zmarłym w dniu 2 października 1983 r. w Kutnie i tam ostatnio stale zamieszkałym.

Sąd wzywa wszystkich spadkobierców, aby w terminie 3 miesięcy od daty publikacji ogłoszenia zgłosili się do postępowania i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.”


Sędzia Sądu Rejonowego

Szymon Kozłowski

Miejscowość: Kutno Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 30.06.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.