Poniedziałek 23 kwietnia 2018 Wydanie nr 3710
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 2/17 Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 06.04.2017

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

O treści

\" W Sądzie Rejonowym w Zgierzu, I Wydział Cywilny w sprawie o sygn. akt I Ns 2/17 toczy się postępowanie z wniosku Anny Błaszczyk o stwierdzenie nabycia przez zasiedzenie w udziałach po 1/2 (jednej drugiej) przez Mieczysława i Józefę Pałaszów oraz Tadeusza i Irenę Pałaszów własności fizycznie wyodrębnionej części działki położonej w Ozorkowie przy ulicy Sienkiewicza 18 o numerze 18/1 o powierzchni 1477 mkw, częściowo objętej zbiorem dokumentów Zd 4660 prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Zgierzu. Nieruchomość pozostaje we władaniu następców prawnych osób mających zasiedzieć nieruchomość. W związku z tym wzywa się wszystkie osoby zainteresowane, a zwłaszcza następców prawnych Apolonii Rydczak z domu Bobrowskiej, aby w terminie 3 miesięcy od ukazania się ogłoszenia zgłosiły swój udział w sprawie i wykazały uprawnienia do nieruchomości. W przeciwnym razie Sąd stwierdzi zasiedzenie, o ile zostanie ono udowodnione.\"

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 06.07.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.