Piątek 22 czerwca 2018 Wydanie nr 3770
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 276/15 Sąd Rejonowy w Nowym Sączu
I Wydział Cywilny
ul. dr Juliana Smolika 1
33-300 Nowy Sącz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 11.04.2017

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Krystyna Gagatek, Marian Gagatek, Andrzej Gagatek, Bogumiła Bocheńska, osoby posiadające prawa do nieruchomości w Nowym Sączu O treści

W Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu I Wydział Cywilny pod sygn. akt I Ns 276/15 zawisła sprawa z wniosku Krystyny Gagatek o stwierdzenie nabycia spadku m.in. po Bogumile Bocheńskiej zm. w dniu 14.05.2002 r. w Dąbrowej i ostatnio stale zamieszkałej w Nowym Sączu, Marianie Gagatku zm. 17.11.2009 r. w Nowym Sączu, ostatnio stale tu zamieszkałym oraz Andrzeju Gagatku zm. 6.09.2014 r. w Nowym Sączu, ostatnio stale tu zamieszkałym.

Wzywa się wszystkich zainteresowanych aby w terminie 3 miesięcy od daty dokonania ogłoszenia zgłosili się w Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu i wykazali swoje prawa do spadku gdyż w przeciwnym razie mogą zostać pominięci w postanowieniu o stwierdzenie nabycia spadku.

Miejscowość: Nowy Sącz, Dąbrowa Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 10.07.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.