Piątek 22 czerwca 2018 Wydanie nr 3770
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: Sąd Rejonowy w Tarnowie
X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie
ul. Dąbrowskiego 27
33-100 Tarnów

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 25.04.2017

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Robert Cetera, Maria Kuziel, Anny Iwaniec, Józef Cetera, Stanisława Nalezińska zamężna Klimczak, Zofia Nalezińska zamężna Posadyn, Janina Nalezińska zamężna Zielińska O treści

W Sądzie Rejonowym w Tarnowie toczy się pod sygn. X Ns 466/16 sprawa z wniosku Roberta Cetery o zasiedzenie z dniem 5 grudnia 2013 roku na rzecz jego matki Marii Kuziel (zmarłej w 2015 roku) prawa własności nieruchomości położonych w gminie Tuchów tj. w Buchcicach oznaczonej jako działki 105, 106 i 501, a także w Łowczowie oznaczonej jako działki 209, 215 i udział wynoszący 1/3 część w działce ewidencyjnej 94.

Nieruchomości stanowiły własność m.in. Anny Iwaniec (zmarłej w 1978 roku), której spadkobiercami byli Maria Kuziel z domu Cetera córka Jana i Józefy oraz Józef Cetera syn Andrzeja i Anny, a także dzieci Piotra i Marii tj. Stanisława Nalezińska
zamężna Klimczak, Zofia Nalezińska zamężna Pasadyn i Janina Nalezińska zamężna Zielińska.

Sąd wzywa osoby zainteresowane (w tym spadkobierców wymienionych osób), aby w terminie 3 miesięcy od chwili ukazania się ogłoszenia stawiły się w Sądzie Rejonowym w Tarnowie X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie ulica Chopina 5 i wzięły udział w postępowaniu, gdyż w przeciwnym razie Sąd może stwierdzić zasiedzenie zgodnie z wnioskiem, jeśli zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Tuchów, Łowczowo, Buchcice, Tarnów Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 24.07.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.