Poniedziałek 15 października 2018 Wydanie nr 3885
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: X Ns 109/17 Sąd Rejonowy w Tarnowie
X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie
ul. Dąbrowskiego 27
33-100 Tarnów

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 10.05.2017

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Czesław Mikos, Janina Mikos, Zofia Bajorek córka Jana i Rozalii, Jan Ryndak syn Edwarda i Zofii, Maria Wal córka Jana i Rozalii, Wojciech Wal syn Jana i Rozalii, następcy prawni wymienionych osób O treści

W Sądzie Rejonowym w Tarnowie toczy się pod sygn. X Ns 109/17 sprawa z wniosku Czesława Mikosa o zasiedzenie na rzecz wnioskodawcy i Janiny Mikos na prawach małżeńskiej wspólności ustawowej prawa własności nieruchomości położonej w Olszynach, gmina Rzepiennik Strzyżewski, oznaczonej jako działka ewidencyjna 141 o pow.1,26 ha, której stan prawny nie jest uregulowany. W wypisie z rejestru gruntów jako posiadacze samoistnie figurują osoby nieżyjące tj. Zofia Bajorek córka Jana i Rozalii, Jan Ryndak syn Edwarda i Zofii, Maria Wal córka Jana i Rozalii oraz Wojciech Wal syn Jana i Rozalii.

Sąd wzywa osoby zainteresowane, w tym następców prawnych wymienionych osób, aby w terminie 3 miesięcy od chwili ukazania się ogłoszenia stawiły się w Sądzie Rejonowym w Tarnowie X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie ulica Chopina 5 i wzięły udział w postępowaniu, gdyż w przeciwnym razie Sąd może stwierdzić zasiedzenie zgodnie z wnioskiem, jeśli zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Tarnów, Olszyny, Tuchów Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 09.08.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.