Poniedziałek 15 października 2018 Wydanie nr 3885
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: IVK 326/17 Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi
IV Wydział Karny
al. Kościuszki 107/109
90-928 Łódź

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 28.04.2017

W sprawie: termin posiedzenia sądu

Dotyczy: Ryszard Putka O treści

Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, IV Wydział Karny zawiadamia pokrzywdzonych w sprawie Ryszarda Putka, że w dniu 12 czerwca 2017r. g. 12:45 sala 509 w tutejszym Sądzie al. Kościuszki 107)109 odbędzie się posiedzenie z wniosku Prokuratury Rejonowej dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi o skazanie bez przeprowadzania rozprawy w trybie art. 335 kpk dot. wyżej wymienionego.
Niestawiennictwo prawidłowo powiadomionego pokrzywdzonego nie tamuje toku sprawy.Pokrzywdzony może działać jako strona w charakterze oskarżyciela posiłkowego i w tym celu pokrzywdzony może do rozpoczęcia przewodu sądowego albo bezpośrednio po rozpoczęciu posiedzenia oświadczyć, że będzie działał jako oskarżyciel posiłkowy. Pokrzywdzony może również korzystać z pomocy pełnomocnika, którym może być adwokat lub radca prawny.Akt oskarżenia w sprawie wraz z wnioskiem dostępny w sekretariacie Wydziału

Miejscowość: Łódź Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 12.06.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.