Sobota 20 października 2018 Wydanie nr 3890
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 65/17 Sąd Rejonowy w Kutnie
I Wydział Cywilny
ul. Staszica 3
99-300 Kutno

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 13.05.2017

W sprawie: uwłaszczenie nieruchomości

Dotyczy: Katarzyna Łazikowska O treści

Ogłoszenie
„Sąd Rejonowy w Kutnie I Wydział Cywilny zawiadamia, że przed tutejszym Sądem pod sygnaturą akt I Ns 65/17 toczy się postępowanie z wniosku Katarzyny Łazikowskiej o stwierdzenie na podstawie przepisów ustawy z dnia 26 października 1971 r. o uregulowaniu własności gospodarstw rolnych (Dz. U. nr 27, poz. 250) nabycia w drodze uwłaszczenia własności nieruchomości rolnej obejmującej działki: o numerze 71 o powierzchni 2,12 hektara, o numerze 82 o powierzchni 0,03 hektara oraz nr 310 o powierzchni 0,40 hektara, położonych w obrębie Gosławice, gmina Bedlno, powiat kutnowski, województwo łódzkie, dla której to nieruchomości nie ma założonej księgi wieczystej. Sąd wzywa wszystkich zainteresowanych, aby w terminie 3 (trzech) miesięcy od daty ukazania się ogłoszenia zgłosili się do Sądu i wykazali swoje prawo do nieruchomości, gdyż w przeciwnym razie Sąd stwierdzi nabycie własności, o ile zostanie ono udowodnione.”
Sędzia Sądu Rejonowego w Kutnie
Tomasz Milski

Miejscowość: Gosławice Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 13.08.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.