Poniedziałek 23 lipca 2018 Wydanie nr 3801
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: X Ns 46/17 Sąd Rejonowy w Tarnowie
X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie
ul. Dąbrowskiego 27
33-100 Tarnów

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 18.05.2017

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Stanisław Zdanowicz, Stanisława Joanna dwojga imion Duda, spadkobiercy O treści

W Sądzie Rejonowym w Tarnowie toczy się pod sygn. X Ns 46/17 sprawa z wniosku Wójta Gminy Szerzyny o stwierdzenie nabycia spadku po:
- Stanisławie Zdanowiczu, synu Michała i Katarzyny, zmarłego w dniu 12 sierpnia 2002 roku w Jaśle, ostatnio przed śmiercią zamieszkałym w Szerzynach,

- Stanisławy Joanny dwojga imion Dudy, córki Józefa i Marii, zmarłej w dniu 19 października 2016 roku w Nowodworzu, ostatnio przed śmiercią zamieszkałej w Szerzynach.

We wniosku wskazano, że nie sporządzono testamentów, natomiast brak jest pełnych informacji dotyczących kręgu spadkobierców ustawowych wymienionych osób.

Spadkodawcy figurują jako współwłaściciele nieruchomości położonej w Szerzynach oznaczonej jako działka 2384/3 o pow.0,10 ha (adres Szerzyny nr 146).

Sąd wzywa osoby zainteresowane, aby w terminie trzech miesięcy od chwili ukazania się ogłoszenia zgłosiły się w Sądzie Rejonowym w Tarnowie X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie ulica Chopina 5 i udowodniły nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie Sąd może stwierdzić nabycie spadku zgodnie z wnioskiem.

Miejscowość: Szerzyny, Tuchów, Tarnów Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 17.08.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.