Wtorek 17 lipca 2018 Wydanie nr 3795
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: X Ns 688/16 Sąd Rejonowy w Tarnowie
X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie
ul. Dąbrowskiego 27
33-100 Tarnów

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 26.05.2017

W sprawie: uwłaszczenie nieruchomości

Dotyczy: Janina Chochołowicz, Zofia Mirek c. Leona i Anny, Kazimierz Sekuła s. Leona i Anny, Władysław Gębski s. Jana i Anny, Kazimierz Gębski, następcy prawni O treści

Sąd Rejonowy w Tarnowie X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie ogłasza, że z wniosku Janiny Chochołowicz toczy się sprawa X Ns 688/16 o stwierdzenie nabycia w drodze uwłaszczenia udziałów służących do tej pory Zofii Mirek córce Leona i Anny, Kazimierzowi Sekule synowi Leona i Anny, Władysławowi Gębskiemu synowi Jana i Anny oraz Kazimierzowi Gębskiemu, wynoszących łącznie 18/42 części w nieruchomości położonej w Piotrkowicach, oznaczonej jako działka nr 479/2 o pow. 0,44 ha, objętej księgą wieczystą nr TR2T/00000853/7.
Posiadaczem nieruchomości jest wnioskodawczyni.

Sąd wzywa zainteresowanych, w szczególności następców prawnych dotychczasowych współwłaścicieli, aby w ciągu trzech miesięcy od daty ukazania się ogłoszenia zgłosili się i wykazali prawo własności do powyższej nieruchomości, gdyż w przeciwnym razie sąd stwierdzi uwłaszczenie, jeżeli zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Tuchów, Piotrkowice, Tarnów Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 25.08.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.