Poniedziałek 17 grudnia 2018 Wydanie nr 3948
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 632/16 Sąd Rejonowy w Nowym Sączu
I Wydział Cywilny
ul. dr Juliana Smolika 1
33-300 Nowy Sącz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 13.06.2017

W sprawie: uwłaszczenie nieruchomości

Dotyczy: Karol Żarnowski, Bożena Drożdżowska, Wiktoria Jamróz, Iwona Król, Renata Król, Ryszard Król, Stanisław Król, Wiesław Król, Danuta Żarnowska, Józef Żarnowski, Ryszard Żarnowski, Henryk Żarnowski s. Wiktorii i Stanisława O treści

Przed Sądem Rejonowym w Nowym Sączu w Wydziale I Cywilnym w sprawie o sygn. akt I Ns 632/16 toczy się postępowanie

z wniosku Karola Żarnowskiego z udziałem Bożeny Drożdżowskiej, Wiktorii Jamróz, Iwony Król, Renaty Król, Ryszarda Króla, Stanisława Króla, Wiesława Króla, Danuty Żarnowskiej, Józefa Żarnowskiego i Ryszarda Żarnowskiego o stwierdzenie,

że Henryk Żarnowski s. Wiktorii i Stanisława nabył na podst. art. 1 ustawy z dnia 26 października 1971r. o uregulowaniu własności gospodarstw rolnych z dniem 4 listopada 1971r. nieodpłatnie, z mocy prawa prawo własności nieruchomości stanowiącej dz. ew. nr 693/2 o pow. 2,42 ha oraz udział w ½ części we własności nieruchomości składających się z dz. ew. nr 432 o pow. 1,11 ha i 693/1 o pow. 0,23 ha położonych w Korzennej, obręb ewidencyjny nr 0016 Wojnarowa, powiat Nowosądecki, województwo Małopolskie, dla których nie są prowadzone księgi wieczyste (zaginęły).

Sąd wzywa wszystkich zainteresowanych aby w terminie 3 miesięcy od daty dokonania ogłoszenia zgłosili się w Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu i wykazali swoje prawa do tej nieruchomości, w przeciwnym razie Sąd stwierdzi nabycie własności w drodze uwłaszczenia, jeśli zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Nowy Sącz, Korzenna Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 12.09.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.