Poniedziałek 17 grudnia 2018 Wydanie nr 3948
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 2089/16 Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 16.06.2017

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

O treści

„Sąd Rejonowy w Zgierzu I Wydział Cywilny zawiadamia, iż toczy się przed tym Sądem w sprawie o sygnaturze akt I Ns 2089/16 postępowanie z wniosku Lecha Przybysz i Grażyny Przybysz z udziałem Teresy Owczarczyk, Stanisławy Przybysz, Henryka Owczarczyka, Marzeny Głowackiej i Michała Głowackiego o stwierdzenie nabycia przez Lecha Przybysz i Grażynę Przybysz lub Marzenę Głowacką i Michała Głowackiego z mocy prawa przez zasiedzenie prawa własności nieruchomości położonej w Jasionce, gmina Zgierz, obejmującej działkę o numerze ewidencyjnym 2/14 o powierzchni 0,7720 ha oraz działkę o numerze ewidencyjnym 106/15 o powierzchni 0,0716 ha, dla której nie jest prowadzona księga wieczysta ani zbiór dokumentów. Nieruchomość, której dotyczy wniosek pozostaje w posiadaniu Marzeny Głowackiej i Michała Głowackiego. Sąd wzywa wszystkie osoby zainteresowane, aby zgłosiły się do Sądu i wykazały swoje prawo własności przedmiotowej nieruchomości w terminie 3 miesięcy od dnia dokonania ogłoszenia. W przeciwnym razie Sąd stwierdzi nabycie własności, o ile zostanie ono udowodnione”.

Miejscowość: Jasiona Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 16.09.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.