Poniedziałek 15 października 2018 Wydanie nr 3885
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 1342/13 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 22.06.2017

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Eryk Solich, syn Augustyna i Karoliny z domu Pacha O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny pod sygn. akt I Ns 1342/13 toczy się sprawa z wniosku Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo - Kredytowej "Śląsk" w Rudzie Śląskiej przy udziale Krzysztofa Solicha, Piotra Solicha, Nikolasa Owsianego, Tymoteusza Kraczyńskiego, Kacpra Kraczyńskiego, Bogumiły Stefańskiej, Karoliny Solich- Kraczyńskiej o stwierdzenie nabycia spadku po Eryku Solichu, urodzonym 10 kwietnia 1932 roku w Rudzie Śląskiej, synu Augustyna i Karoliny z domu Pacha, zmarłym 14 lipca 2012 roku roku w Rudzie Śląskiej, ostatnio stale zamieszkałym w Rudzie Śląskiej przy ul. Sikorek 71/3którego miejscem zwykłego pobytu w chwili śmierci była Ruda Śląska.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 22.09.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.