Czwartek 13 grudnia 2018 Wydanie nr 3944
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 289/17 Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 22.06.2017

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

O treści

Przed Sądem Rejonowym w Zgierzu ul. Sokołowska 6, I Wydział Cywilny w sprawie o sygnaturze akt I Ns 289/17 toczy się postępowanie z wniosku Rolniczej Spółdzielni Wytwórczej „Srebrna Dąbrówka” w Dąbrówce Wielkiej o stwierdzenie nabycia przez Rolniczą Spółdzielnię Wytwórczą „Srebrna Dąbrówka” w Dąbrówce Wielkiej z mocy prawa przez zasiedzenie prawa własności nieruchomości składającej się z działki o nr ewidencyjnym 770/7 (stanowiącej część dawnej działki o nr 203) o powierzchni 0,6979 ha położonej w Dąbrówce Wielkiej, dla której nie jest prowadzona księga wieczysta ani ZD. Sąd wzywa wszystkie osoby zainteresowane aby zgłosiły się do Sądu i wykazały swoje prawo własności przedmiotowej nieruchomości w terminie 3 miesięcy od dnia publikacji ogłoszenia, gdyż w przeciwnym razie Sąd stwierdzi nabycie własności, o ile zostanie ono udowodnione

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 22.09.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.