Piątek 14 grudnia 2018 Wydanie nr 3945
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 488/15 Sąd Rejonowy w Skierniewicach
I Wydział Cywilny
ul. Reymonta 12/14
96-100 Skierniewice

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 26.06.2017

W sprawie: ustanowienie kuratora

Dotyczy: Małgorzata Mazur O treści

Sygn. akt I Ns 488/15
O G Ł O S Z E N I E
Na mocy art. 144 kpc ustanowiono kuratora w osobie Sylwii Kryszewskiej-Smolińskiej – pracownika Sądu Rejonowego w Skierniewicach
do zastępowania w Sądzie Rejonowym w Skierniewicach Małgorzaty Mazur ostatnio zamieszkałej w Sochaczewie, ul. Gen. Kazimierza Pułaskiego 25
w sprawie z wniosku Jadwigi Buczek
przy udziale Jarosława Buczka, Marcina Buczka, Renalda Buczka, Martyny Buczek, Adriana Buczka, Amelii Buczek, Andrzeja Buczka, Sławomira Rześnego, Janusza Rześnego, Marzeny Boguś, Katarzyny Sobczak, Karoliny Sobczak, Pawła Boguś, Radosława Boguś, Elżbiety Wyzińskiej, Anny Siekielskiej, Krzysztofa Rześnego, Roberta Rześnego, Zbigniewa Buczka, Małgorzaty Mazur, Dawida Buczka, Marcela Buczka, Bartosza Rześnego, Wiktorii Rześnej, Julii Wyzińskiej i Sebastiana Siekielskiego o stwierdzenie nabycia spadku po Stefanie Buczku.

Wniosek i inne pisma, wymagające dokonania czynności procesowej, doręczane będą do rąk kuratora aż do chwili zgłoszenia się zastępowanej strony lub osoby uprawnionej do jej zastępowania.

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 26.07.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.