Niedziela 25 lutego 2018 Wydanie nr 3653
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 293/17 Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 14.06.2017

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Mariola Nowak i inni O treści

„Sąd Rejonowy w Zgierzu I Wydział Cywilny zawiadamia, iż toczy się przed tym Sądem w sprawie o sygnaturze akt I Ns 293/17 postępowanie z wniosku Marioli Nowak z udziałem Genowefy Pietrzak, Jolanty Rembek, Jadwigi Stawiana, Stanisława Bartosiaka, Władysława Bartosiaka, Krystyny Homenda, Krystyny Drobuszewskiej i Dariusza Drobuszewskiego o stwierdzenie nabycia przez Mariannę Pietrzak z mocy prawa przez zasiedzenie prawa własności nieruchomości położonej w Zgierzu, przy ulicy Wiosny Ludów 53, obejmującej działkę o numerze ewidencyjnym 60 o powierzchni 0,2186 ha oraz działkę o numerze ewidencyjnym 168 o powierzchni 0,0467 ha, dla której nie jest prowadzona księga wieczysta ani zbiór dokumentów. Nieruchomość pozostaje w posiadaniu wnioskodawczyni i uczestniczki Genowefy Pietrzak. Sąd wzywa wszystkie osoby zainteresowane, aby zgłosiły się do Sądu i wykazały swoje prawo własności przedmiotowej nieruchomości w terminie 3 miesięcy od dnia dokonania ogłoszenia. W przeciwnym razie Sąd stwierdzi nabycie własności, o ile zostanie ono udowodnione”.

Miejscowość: Zgierz Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 27.09.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.