Wtorek 18 grudnia 2018 Wydanie nr 3949
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 2599/16 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 20.07.2017

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Piotr Flaskus, syn Karola i Anieli z domu Belda O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny pod sygn. akt I Ns 2599/16 toczy się sprawa z wniosku Getin Noble Bank Spółki Akcyjnej w Warszawie przy udziale Łukasza Kika, Patryka Kika, Maksymiliana Stankowskiego, Krzysztofa Cubera, Nathana Piotrowskiego, Jana Flakusa, Jerzego Flakusa, Wojciecha Kika, Jakuba Zycha, Daniela Zycha, Bianki Kik, Ireny Cuber, Agnieszki Piotrowskiej, Martyny Flakus, Katarzyny Flakus, Marii Maciugi, Aleksandry Zych, Żanety Kik, Anny Maciugi, Aliny Stankowskiej o stwierdzenie nabycia spadku po Piotrze Karolu Flakusie, synu Karola i Anieli z domu Belda, zmarłym 17 czerwca 2013 roku w Rudzie Śląskiej i ostatnio tam zamieszkałym.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy, w szczególności następcy prawni w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 20.10.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.