Wtorek 18 grudnia 2018 Wydanie nr 3949
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 621/13 Sąd Rejonowy w Nowym Sączu
I Wydział Cywilny
ul. dr Juliana Smolika 1
33-300 Nowy Sącz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 24.07.2017

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Maria Susidko, Bohdan Wiśniewski, Piotr Wiśniewski, Roman Sanczakowicz, Petro Wiśniewski, Maria Hawran, Emilia Paterak, Irena Duda, Halina Sawycz, Maria Marcyniak, Renata Petrowicz (Bahij), Jan Markowicz, Emil Markowicz, Antonina Wiśniewska O treści

W Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu I Wydział Cywilny pod sygn. akt I Ns 621/13 zawisła sprawa z wniosku Marii Susidko o stwierdzenie nabycia spadku m.in. po Janie Markowiczu s. Pawła i Wiktorii zm. 28.03.1978r. w Bereżanach (Ukraina), Emilu Markowiczu s. Pawła i Wiktorii zm. 17.10.1969r. w Bereżanach (Ukraina) i Antoninie Wiśniewskiej c. Pawła i Wiktorii zm. 13.04.1979r. w Bereżanach (Ukraina), ostatnio stale tam zamieszkałych.

Wzywa się wszystkich zainteresowanych aby w terminie 3 miesięcy od daty dokonania ogłoszenia zgłosili się w Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu i wykazali swoje prawa do spadku gdyż w przeciwnym razie mogą zostać pominięci w postanowieniu o stwierdzenie nabycia spadku

Miejscowość: Nowy Sącz, Bereżany (Ukraina) Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 24.10.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.