Środa 24 października 2018 Wydanie nr 3894
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: VIII Ns 168/17 Sąd Rejonowy w Zabrzu
VIII Wydział Cywilny
ul. 3 Maja 21
41-800 Zabrze

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 26.07.2017

W sprawie: w sprawie depozytów sądowych

O treści

Sygn. akt VIII Ns 168/17

OGŁOSZENIE

W oparciu o postanowienie Sądu Rejonowego w Zabrzu z dnia 16 czerwca 2017 roku sygn. akt VIII Ns 168/17 zezwolono wnioskodawcy WINDEX HOLDING spółce z ograniczoną odpowiedzialnością w Zabrzu na złożenie do depozytu sądowego kwoty stanowiącej prawo majątkowe wynikające ze stosunku pracy w wysokości 2.471,74 zł (dwa tysiące czterysta siedemdziesiąt jeden złotych i siedemdziesiąt cztery grosze) przysługującej Piotrowi Krysta z zastrzeżeniem, że depozyt może być wydany spadkobiercom, którzy wykażą swe uprawnienia nabycia praw do spadku po zmarłym Piotrze Krysta potwierdzone orzeczeniem sądowym lub aktem notarialnym.
Wzywa się uprawnionych, aby w terminie 3 lat od daty niniejszego ogłoszenia zgłosili się do Sądu Rejonowego w Zabrzu, Wydziału VIII Cywilnego i wykazali swoje uprawnienie do odbioru depozytu, bowiem w przeciwnym wypadku depozyt ulegnie likwidacji a jego przedmiot przejdzie na własność Skarbu Państwa.

Miejscowość: Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 28.08.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.