Środa 12 grudnia 2018 Wydanie nr 3943
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: X Ns 282/17 Sąd Rejonowy w Tarnowie
X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie
ul. Dąbrowskiego 27
33-100 Tarnów

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 23.08.2017

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Gmina Gromnik, Jan Kwiek syn Franciszka O treści

W Sądzie Rejonowym w Tarnowie toczy się pod sygn. X Ns 282/17 sprawa z wniosku Gminy Gromnik o zasiedzenie na jego rzecz:

a) prawa własności nieruchomości położonej w Rzepienniku Marciszewski, gmina Gromnik, oznaczonej jako działka 696 o pow.0,19 ha, dla której nie jest prowadzona księga wieczysta a jedynie zbiór dokumentów ZdB 996. Działka wedle twierdzeń wniosku od 1970 roku jest zabudowana domem nauczyciela a w wypisie z rejestru gruntów jako władający występuje wnioskodawca,

b) udziału wynoszącego 1/4 część w prawie własności nieruchomości położonej w Siemiechowie, gmina Gromnik, oznaczonej jako działka 1421 o pow.0,27 ha, dla której nie jest prowadzona księga wieczysta a jedynie lwh 639 gm. kat Siemiechów, w którym jako współwłaściciel wpisany był Jan Kwiek syn Franciszka. Wnioskodawca jest współwłaścicielem tej nieruchomości w 3/4 części, na nieruchomości znajduje się budynek będący placówką ośrodka zdrowia, a w wypisie z rejestru gruntów wnioskodawca jest ujawniony jako właściciel w całości.

Sąd wzywa osoby zainteresowane, aby w terminie 3 miesięcy od chwili ukazania się ogłoszenia stawiły się w Sądzie Rejonowym w Tarnowie X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie ulica Chopina 5 i wzięły udział w postępowaniu, gdyż w przeciwnym razie Sąd może stwierdzić zasiedzenie zgodnie z wnioskiem, jeśli zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Tarnów, Tuchów, Rzepiennik Marciszewski, Siemiechów Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 23.11.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.